| larisa_8487 a întrebat:

Prima iubire...amintire frumoasa sau nu? regrete?

97 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am iubit-o si am pretuit-o mai mult ca viata mea dar din pacate totul sa sfarsii ce e frumos se termina repede iar raul dureaza o vesnicie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire? un pas spre viitor, un lucru inexplicabil, nu poti defini prin vorbe acele clipe, extaz, fericire, sperante, pacat ca toate aceste lucruri nu tin o eternitate.se termina repede la fel ca un vis...(exceptii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire pentru mine a fost si prima suferinta, prima dezamagire...si totusi nu regret nimic din ce a fost. El a fost, este si va ramane cea mai frumosa amintire a mea. o amintire dulce-amaruie pe care o voi pastra mereu in sufletul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prima iubire nu se uita niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu regret si da sunt amintiri foarte frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire o relatie d un an si jumatate plina de clipe frumos o relatie care ink mai exista si care va mai dura mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînțeles...prima dragoste este mereu cea mai frumoasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine este o amintire frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine prima iubire nu a fost foarte frumoasa pentru ca acea persoana nu a stiut sa aprecieze pe cel ce il iubea... iar persoana care ma iubea cu adevarat am pierdut-o, dar am regasit-o si chiar daca nu l-am iubit la inceput m-a facut sa iubesc de doua ori mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire fie ea placuta sau cu regrete se spune ca nu se uita niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mumoasa., fara regrete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintiri frumoase dar si unele regrete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire nu se uita niciodata chiar daca o sa treaca ani; ea o sa ramana todeauna in sufletul si inima mea;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima mea iubire inca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici un regret si acum imi aduc aminte am stat cu prima iubire 11 luni am invatat atat de multe de la el a fost o experienta foarte frumoasa pentru ca eram un copil si acum mai tinem legatura...:X nu am nici un regret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire e fffff frumoasa dar la un moment dat e si dureroasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iony:e fffffffffffffffff frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iony:f8ufvbuy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceao
cf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o fufa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintire frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu carezi nikiodata an prima iubire ca e trkatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da prima iubire nu se uita niciodata.mai sunt sh regrete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca prima iubire nu trebuie uitata si ca este o amintire frumoasa ca okazia asta;;;; stiu ca nu mai st ca mine dar eu tot te ubek foarte mult nu uita ca te ubek gylly... pupIKY.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi si o amintire frumoasa si regrete pentru ca poate fi si una si altasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off...prima iubire si ultima a fost pentru mine.De 2 luni el este un inger, ingerul meu pazitor. Regrete...ca nu am fost cu el in acel moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spui si mie niste site-uri cu amimtiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii fericita larisa pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau la geam cu cartea an mana mama zice ca citesc dar eu ma gandesc la tine cum sa ati spun ca te iubesc