| larisa_8487 a întrebat:

Prima iubire...amintire frumoasa sau nu? regrete?

97 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tie iti place pastrezal dar din partea mea nuprea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o experienta de neuitat prin care treci decat o data an viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire=2 ani fara cearta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintirea este frumoasa si urat daca ai ai iubit pe cine va foarte mult si tea parasit si te mintit ca te iubeste atuncia este ce mai urata amintire din viata ta asa cum am avut ieu o amintire frumoasa cu o persoana iubita si o fata frumoasa dar dejaba sunt doar niste amintiri dureroasesi iti face rana in suflet si sureroasa si adanca va ramane in sufletul meu cu suparare in suflt si tristeta in inima petrica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu voi regreta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintire frumoasa... dupa parerea mea pentru ca asa a fost prima mea iubire... pup :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa regret...prima iubire este cel imi frumos lucru.love struck.nu as regreta asta niciodata. si nici voi sa nu regretatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am dat seama de prima iubire abia dupa ce am pierdut-o, a trecut mai bine de un an si inca sufar dupa ea, imi amintesc pe fiecare zi de ea, as suna-o pe fiecare zi dar la ce folos doar eu am ramas blocat in trecut. Amintiri multe si frumoase, 5 ani plini. Regret: imi doresc sa fi avut atunci mintea de acum si sa nu imi fi batut joc de acea minunata relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt f multe regrete dar totusi iubesc pentru prima oara cu adv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoase...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 56 de ani, dar nu voi uita niciodata marea mea iubire de acum 33 de ani si voi regreta pina la sfirsitul zilelor mele faptul ca nu am ramas alaturi de ea. mia a ramas in suflet pe vecie.consider ca a fost greseala vietii mele faptul ca n am stiut sa o pretuiesc in de ajuns. tineri care va iubiti, ginditi-va bine cind decideti sa va despartiti de prima voastra iubire. s ar putea ca a doua oara sa nu mai intilniti marea iubire si atunci, peste timp, regretele sunt crunte si nu se sterg. le iei cu tine in mormint.victorserbanyasy@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ar fi iubirea noi ce am face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima dragoste a fost si va ramane tot timpul o amintire frumoasa, poate ca atunce au fost is certuri sau momente urete dar cele frumoase l-au sters pe cele rele, acum cand ma ghindesc in urma zambesc si spun ca asa a fost o data.regrete nu am putut sa sa aleg intre familia mea si marea iubire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca pentru mine e o amintire frumoasa. dar depinde de acel baiat o fi fost bun, rau nu se stie.si regrete.stii ce regret eu draguta?! ca nu m-am culcat cu el ...atat altceva nu regret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa fie o amintire frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt amintiri frumoase dar multe regrete...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire nu este adevarata este doar o dorinta copilareasca fiecare despartire sau impacare ajuta la maturizare si eu m-am maturizat mult pentru mine mai mult regrete...incerc sa uit asta... din greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaaa frumoase amintiri legate de prima iubire:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ada a fost fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintiri frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost o poveste de dragoste care a fost cea mai frumoasa traita de mine. Si nu regret nimic si nici o data nu am regretat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintiri frumoase dar, regrete acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintiri frumoase si multe regrete!
Cine stie poate va mai fi ceva intre noi! TRAG SPERANTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire ma schimbat foarte mult, nu mai sunt fata aceea cuminte si miloasa acum m-am maturizat si nu mai pun toate vorbele la suflet acum sunt mai dura si mai rea... si pentru toate astea ii multumesc baiatului care ma schimbat chiar daca el este prima persoana cu care ma comport urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire a fost frumoasa ne certam dar ne si impacam frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintire frumoasa...mmm nu, nu regret nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultatii Inima si nu ai sa regreti
de la calin pa te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum se termina povestea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e o amintire PLACUTA