| aangelia a întrebat:

Ce regrete (in iubire) aveti?batting eyelashes

33 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Regret ca nu am stiut sa pun punct cand trebuia!

N-am avut taria!

| Razvan a răspuns:

Ca nu ma implic in nicio relatie cu adevarat.Mereu raman in postura stand-bylaughingEgoismul meu natural imi spune ca e mai bine sa fii iubithappy
Si chiar are dreptatewhistling

| Hmmmm a răspuns:

Nu am asa ceva.
am regretat atunci p mom daca am facut ceva gresit sau nu am facut ceva, dar acum daca privesc inapoi nu regret nimic.am invatat multe din propriile greseli si daca nu se intamplau nu mai eram asa cum sunt acum, acolo unde sunt acum.mereu am zis ca asa a fost sa fie si sunt constienta d faptul ca nu voi repeta aceeasi greseala a doua oara.

| Marynna a răspuns:

Pai...am cunoscut un baiat in grecia, am vorbit cu el, i-am cerut id-ul etc...regret insa ca nu i-am dat de inteles ca il plac. poate daca as fi recunoscut lucrurile ar fi stat altfel acumsad

| anaid a răspuns:

Nu
tu ai?

| lovenotsex a răspuns:

Din regrete ar trebui sa invatam si sa trecem repede peste ele, nu sa traim din ele.Nu vreau sa am regrete si tind sa cred ca nu am chiar daca am suferit uneori sau am gresit alteori, dar fiecare moment rau sau bun isi are rostul in viata.

| GyeBaek a răspuns:

Pai regretul meu este ca inca n-am gasit o fata pe care intr-adevar o iubesc

| pengu a răspuns:

Buna.
eu am un singur regret, o intalnire cu un fost, desi nu ar trebui, caci din fiecare relatie am avut ceva de invatat si bune si rele tongue

| Just a kid a răspuns:

Ca l-am iertat de prea multe ori.si inca il mai iertstraight faceca pun prea mult suflet si mereu ajung sa sufarstraight face

| mihaela_7412 a răspuns:

Regret ca am vb cu un tip 2 ani care nu ma merita si din cauza asta mi-am strikt rel cu parintii

| aangelia explică:

Am un singur regret:ca am iubit prea mult pe cinevahee hee

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Ca atunci cand m-am desp de un baiat nu am reusit sa il sarut pentru ultima data sad

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Regret ca m`am despartit la un moment dat de actualul meu prieten pentru unul nepotrivit happy.

| Ad3_4951 a răspuns:

Regret ca ink il iubesc pe fostul meu prieten si ca l-am iertat de prea multe ori...asta estraight facetimpul nu il putem da inapoistraight face

| FunkYboy a răspuns:

Am doua regrete:
1.intr-o tabara eu si o fata ne placeam. ea, surprinzator era din acelasi oras ca mine.Am pastrat relatia si ne-am intalnit des dar ea s-a mutat in alt orascrying
2.Ma indragostesc usor>_

| Dreamin a răspuns:

Regrete cred ca nu am...
Pentru ca cum a fost rau sau bine, sunt multumita de relatiile mele pana in prezent. Pentru ca m-au facut sa devn ceea ce sunt acum!
O luptatoare. Una care nu cedeaza prea usor.
Nu am avut relatii foarte Bune, mereu aflam la sfarsit ca ma inselase cu vreo 2 sau mai multe oh go on.
Trecutul e trecut.Viitorul conteaza acum smug

| pauladrian a răspuns:

Tre sa ai caracter de jeg ca sa regreti ca ai iubit o anumita persoana. Eu regret ca am pierdut-o.

| kta_6466 a răspuns:

Regret ca in ziua in care am aflat ca ma insala am pierdut sarcina sad

| ChocolateDroid a răspuns:

Regret ca iubesc prea mult un baiat cu care nu voi fi niciodata sad

| Mistress a răspuns:

Regret ca am investit sentimente(prea multe) in unele persoane care nu au apreciat nici un efort.
Regret ca am pus orgoliul mai presus de sentimentele altora...Si cred ca ar mai fi cateva, dar cum spunea si lovenotsex, nu ar trebui sa traim din regrete ci regretele ar trebui sa fie constructive, sa ne formeze treptat, pentru a vedea lumea, relatiile, oamenii din unghiul corespunzator. happy

| uncopilzapacit a răspuns:

Ca l-am inselat de doua oristraight face.

| cezy9693 a răspuns:

Pai a fost o relatie de vara care ma roade pana si azi a tinut cam 2-3 saptamana dar cu un baiat cu totul nepotrivit...asa ca invat din greselile mele! si traiesk.pentru ca viata nu se opreste cand u stai si plangi penrtu o gresela din trecut!big grin

| pauza a răspuns:

Ca ma indragostesc usor(depinde de fata) ...si ca nu am curaj sa-i spun ce simt pentru ea crying...ma rusinez, ma inrosesc,. dar gata cu amanuntele

| Johny89 a răspuns:

Ce regret? ca am pierdut persoana iubita din vina mea.

| Dulcinela a răspuns:

Ca l-am iubit prea multbatting eyelashes

| vortex12 a răspuns:

A fost acum 4 ani eram la mare si am stat la o femeie care oferea cazarebig grin
In acelasi timp a mai venit o familie cu o fata si era frumoasabig grin de varsta mea am stat 7 zile cu ea in aceas casa dar mia fosr rusine pur si simplu sa discutam.si acum ma gandesc ca poate facem nr de telefon sau macar idsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret. ca la inceput mi am batut joc de el si acu`tin la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai amre regrem mai ales in iubire...eu cred ca e acela cand intelegi prea tarziu un lucrutongue

Si mair au nu-l mai poti repara.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu am apreciat la timp ce am avutsad

| angelsnastea a răspuns:

Regret ca ma indragostesc foarte usor