| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire a ta?

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

CAND AM PLECAT DE ACASA SI M-AM MUTAT SINGURA IN BUCURESTI :d

11 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire o am din ziua cand, sosind la timp pentru a-l scoate dintr-o incaierare cu colegi de gradinita de unde tomai plecasera, baietelul meu m-a cuprins de genunchi suspinand fericit:"Ce bine ca esti mama mea!"

cristian
| cristian a răspuns:

Primul contact cu frumusetile din Delta Dunarii.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred ca am o amintire pe care sa o pot cataloga drept "cea mai frumoasa"... Am multe amintiri frumoase. Un revelion petrecut cu niste prieteni in urma cu cativa ani... O bere bauta cu un prieten... O poveste... Sunt multe... Si parerea mea este ca trebuie sa pastram cat mai multe amintiri frumoase... ca in cazul in care ajungem intr-un moment mai greu al vietii noastre... Sa le putem folosi pentru a ne ridica/binedispune.

| borsec a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire este atunci cand m-a cerut iubitul meu de sotie si inelul era prea mare...

lolita
| lolita a răspuns:

Cel mai frumoasae amintiri sunt cele legate de tara mea,( drumetiile la munte, prieteni mei, iarba verde din padure, raurile, etc) imi este foarte dor de tot ce este in Romania. si cele mai frumoase amintiri le am legate de tara.

| ICanLoveYou a răspuns:

Prima mea dragoste a fost cea mai frumoasa amintire a mea asta nu se uita nici odata

| Ella_6365 a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire a fost chiar intreaga vara trecuta. prima vara care am trait-o la maxim!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O amintire frumoasa ramane, pentru mine, perioada liceului... o alta, tot frumoasa, perioada facultatii...nu imi vine in minte o amintire anume...am multe frumoase.A...cred ca ar fi Venetia... mi-a taiat rasuflarea...chiar a fost o zi mirifica happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe deal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai frumoasa amintire a mea este o vara cu Madalina. Acum este casatorita in Japonia. Dar acea vara cu ea, in Constanta si Bucuresti... a fost traita cu toata puterea sufleteasca... de mine... pentru ea a fost probabil o aventura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kind am ajuns acasa