| anonim_4396 a întrebat:

Primul sarut:-s pfuu :-s cum a fost la voi? astept sa-mi spuneti experientele voastre fetelor :*

16 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

La 17 ani, ceva unic ce nu poate fi explicat in cuvinte. love struck

| Malvina24 a răspuns:

La mine a fost foarte frumos! Aveam un iubit(dar nu ma sarutam cu el, daca ne intalneam ne pupam pe obraz, asta era pe la 14 ani si cateva luni) si eu imi doream sa sarut si eu ca toate fetele sarutasera! si intr-o zi am vazut la baie(la un rau ) un baiat care mi-a placut foarte mult! am vb cu el, i-am aratat cum innot eu si scheme in apa, am inceput sa-l cunosc si apoi cand am mers pe mal(stateam pe nisip unul langa altul, eu l-am sarutat...asa din senin fara sa-i spun nimic! a facut o fataaaa(el avea 17 ani) apoi ghici ce s-a intamplat! a inceput sa planga! nu mai avusese niciodata prietena si nu sarutase niciodata o fata, iar eu facusem pe grozava cu el! pe parcurs mi-a placut de el, dar era prea timid(parca crescuse in salbaticie)am auzit de el ca nu prea iese din casa, ca e singur, de atunci nu am mai auzit nimic de el!

| nobody_9468 a răspuns:

Nu stiu de ce pentru unii este asa greu ca inati sa se informeze daca s-a m'ai pus intrebarea...si'ti zic sigur numai de o luna, de cand am eu cont a fost pusa de vreo 5 ori si chiar am raspuns la eletongue...care e faza?

vreti multe raspunsuri? chiar e "cool" sa plagiezi pe cei care au plagiat pe unu m'ai original?laughing

acum serios m-am plictisit de intrebarea asta...

bafta

| madalicious a răspuns:

Primul meu sarut a fost pe 6 octombrie 2009 prima data a fost un dezastru total si i-am simtit buzele reci si m-am speriatstraight face sincer l-am cam lovitlaughing a doua oara a fost perfect; x ca sa exprim mai bine. a fost dulce si senzual as zice chiar incitant si dupa aia nu-mi mai venea sa-l las, imi venea sa-l sarut incontinuu! A fost fooooooooooooarte frumos; x Desi el nu prea era vesel[era mai mult serios]si relatia nu a durat mult mi s-a parut fantastic sarutulsad

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Poi s`a intamplat anul trecut(13 ani) si a fost super pentru ca m am sarutat cu cel p care il iubesc

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Hmm sa imi aduc aminte.pai s-a intamplat intr-o seara de vara cand aveam vreo 12 anii imi placea foarte mult de un baiat eu eram in a 5 si el in a 8 era o diferenta de 3 anii intre noi si el ma placea.ma invitat la un suc intr-o zi de vineri am iesit si mi-a spus ca ma place foarte mult si i-ar placea sa stam impreuna.eu m-am rusinat si i-am spus ca nu cred ca sa functiona intre noi pentru ca eu sunt mica si el vrea mai mult de la mine decat niste saruturi si imbratisati. el mi-a spus ca nu conteaza el am va astepta pana voi fi pregatita si i-am spus ca mai este o problema ca nu am mai sarutat niciun baiat si nu stiu sa sarut in momentul in care i-am spus ca nu stiu am devenit rosie ca racu simteam cum imi ardea fata. el mi-a spus ca nu este nicio problema.ma condus acasa si l-am pupat pe obraz in saptamana urmatoare ne-am intalnit in fiecare zi si dupa ce a trecut o saptamana am mers sa ne plimbam prin centru neam oprit intr-un parca am ras am mancat inghetata neam jucat si neam intains pe iarba ca 2 copii si el mi-a spus ma lasi sa te sarut si eu i-am raspuns nu pentru ca tu sti care este problema si el mi-a zis nu conteaza si m-a sarutat nu pot uita niciodata primul meu sarut a fost cel mai frumos moment din viata mea

| TropicalSun a răspuns:

Ce sa spun... a fost ca de vis, o experienta pe care nu o pot explica in cuvinte... dar voi incerca:a fost acum 3 luni, cu un baiat frumos, putin negru, dar cu ochii albastrii deschisday dreaming. El ma placea, si eu il placeam, oh.Eram intr-o pauza de scoala, si eu plangeam din cauza unei note proaste(sunt eleva de 10)iar el m-a consolat, si privirile ni s-au intalnit si, incet, incet, ne-am apropiat sikiss Oh, incrdibil, iar acum suntem impreuna.Ne iubim si nimeni nu ne desparte, traim o poveste de vis!love strucklove strucklove strucklove struck

| smileysmiley a răspuns:

Primul sarut thinking [29. 11. 2009] :X
Un baiat cu un an mai mare ca mine m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el, eu doar placundu`l nu iubindu`l suficient.
Eram intr-o duminica la scoala [ noi mergem la scoala pentru ca este teren si ne jucam cu mingea] si cand s`a inserat eu cu o colega de-a mea care era cu prietenul iubitului meu stateam pe teren si el a venit la mine si m`a luat de gat si am mers dupa scoala si acolo s`a intamplat ce s`a intamplat :X.colega mea intr-un colt si eu intr-un colt laughing
Eram foarte rusinoasa si eu radeam, si el era serios... dar totusi nu a durat mult relatia... dar a fost magnific sigh

| pinkiepie a răspuns:

Regret ca am avut primul sarut cu acel baiatbig grin

Adica chiar nu inteleg ce am vazut la el.straight face

vroiam ceva magic dar a ajuns un dezastru
insa al 2...big grin:X:X a fost superb si cu un baiat la care tin si acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul sarut a fost la 14 ani doamne eram foarte timida, el avea 15 ani, era foarte indraznetz prima data cand m-am intalnit cu el tot dadea sa ma sarute dar nu dorea pentru ca imi era tare rusine normal era primul sarut nu stiam ca sa fac cand sa plec m-a sarutat doamne nici nu stiti ce am simtit era ceva unik, ceva frumos de atunci nu imi mai este rusine CE SA ZIC A FOST FENOMENAL!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul sarut? O intrebare destul de buna.La mine primul sarut nu a fost asa de placut, dar a mers si al doile baiat cu care m-am sarutat a fost super tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 13 ani si jumatate.si am avut primul sarut cam acum 2 luni si ceva.sincer nu mi-a placut.
Deci eram intr-o excursie cu colegii de scoala. Eram in autocar colegii mei jucau adevar si provocarechatterbox
In excursie era si un baiat, uni colegi ziceau ca ma place, alti ca nu, iar el zicea ca nu ma place. Mie nu imi placea de el. Stiam ca daca accept sa ma joc, ma voi saruta cu el.
Apoi, toti au inceput sa se roage de mine sa joc si eu iar eu le-am spus ca n-am chef de prostii. Atat de mult s-au rugat incat am acceptat. Binenteles, m-au pus sa il sarut pe acel baiat. El nu zicea nimic, doar se uita la mine. Eu inca negam si nu doream sa fac asa ceva, pentru ca nu imi placea acel baiat, eram doar prieteni si nimic mai mult. Adica ne intelegeam bine, dar recunosc uneori acel baiat ma facea sa ma simt bine, dar nu il placeam. Si mai multi colegi m-au impins dintr-o data dar nu chiar tare pentru ca el era aproape de mine, si m-au pus langa el. El s-a apropiat de mine si m-a sarutat. Sincer, desi nu a trecut mult timp, nu ii aduc exact aminte, a fost ceva extraordinar de ciudat, parca am inchis ochii, iar el ma saruta. Nu a durat mult, cam 5-6 secunde, dar este un sentiment destul de placut, desi cred ca, cu persoana care iti place este absolut extraordinar!

| lalaliela a răspuns:

A fostt. hm. In nici un caz cum ma asteptam eu. Ma refer la imprejurimi.laughing. Toate fetele isi imagineaza primul sarut cu un tip perfect, de care sunt indragostite nebuneste... Si 90% din fete ajung sa spuna "Atat? Hei. Unde-s artificiile?". La mine a fost in ora de religie. laughing. Au urmat altele mai bune. Mult mai bune. Cu acelasi tip si artificii. laughing. Nu va mai faceti planuri in legatura cu asta. De obicei nu e nici pe departe ca-n vise.

| ancadina a răspuns:

Primul sarut nu mil amintesc, poate pentru ca nu a fost asa de special, dar imi amintesc. si nu o sa uit niciodata un sarut.era un baiat pe care l-am cunoscut la majorat la cea mai buna prietena a mea, el era cel imi bun prieten al ei, dar eu si el nu ne cunosteam, si lui i-a placut de mine, a venit la mine, am povestit foarte putin, despre scoala, catei si adidasi(avea adidasi ca si mine, culoarea era diferita), si atat. am mai povestit pe mess, neam mai intalnit, intamplator, si la un mom dat am inceput sa vb mai des, si cand am mers la prietena mea, seara ma adus el acasa cu masina.
eram amandoi in masina, povesteam, si la un mom dat trebuia sa plec si eu in casa, si i-am spus noapte buna, l-am pupat pe obraz si apoi l-am sarutat pe buze, a fost senzational. nu mi-am imaginat ca va fi asa de bine

eu zic ca e memorabil un sarut, o imbratisare, o partida de sex(dragoste) cand cel de langa tine te face sa te simti special

| a micaaa a răspuns:

A fost... minunat:X cu un bad boylaughing dar care m-a iubit enormsad pacat ca i-am dat papuciilaughing

| alexxa17_1065 a răspuns:

Pana acum nu pot sa zic ca mi-a placut vreun sarut pe care l-am primit de la fiecare din fostiisad... mie imi place un tip, dar dupa ce sunt cu el, la o saptamana ma plictisesc si nu stiu cum sa fac sa scap mai repede. un singur baiat mi-a placut fff mult si dragostea asta pentru el a durat ceva timpstraight face