| nobody_9468 a întrebat:

Primul subiect intr-o gasca de fete si/sau baieti este sexul.De ce adolescentii sunt atat de interesati de acest subiect?
Intrebarea a fost pusa tragand concluzii asupra unei zile petrecute la scoalahee hee.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E intresant sa faci schimb de experienta. Mie, ca fata imi place sa ii prind mintind pe amici.Insira ei la nume de fete, cate au avut si chestiichatterboxDar printr-o singura observatie logica iti poti da seama ca ei mai mult viseaza decat faclaughing

| AnonimA a răspuns:

Buna tie ti' se pare ca e aiuria sa vb de d sex?

mie nu pentru ca adolescenti trebuie sa stie totul despre sex pentru ca mai au putin si devin majori si o sa iti inceapa viata sexuala

| nobody_9468 explică:

Nu mi se pare ciudat, adica si eu despre acelasi subiect vorbeam doar ca in loc sa ne pregatim pentru testare la mate sau sa fim atenti la Pestera Ursilor{ma rog, cum s-o chema} noi ne agndeam cum ar fi sa faci sex in pestera si cum s-ar topi ghetarul respectiv datoriat excitarii sau cum sa faci sex in sicriulaughinghee hee.
Adica totusi...se exagereaza si se vorbeste prea mult despre sex, cel putin in clasa mea 70% din ce scoatem pe gura contine conotatii sexualehee hee.

| DeeDee_4511 a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa zic. Uneori si eu ma intreb acelasi lucru happy!

| CNP a răspuns:

Este ceva nou pentru adolescenti si sunt foarte curiosi. Vor sa afle si sa incerce cat mai multe si uneori uita de ani.Nu cred ca doar baietii se gandesc la asta. Oricum sunt dezamagita, in unele relatii sexul conteaza cel mai mult, restul sentimentelor fiind dupa el.

| Laurishkutza a răspuns:

Pentru love tu in ce secol te crezi? Nu mai suntem pe vremea lui Pazvante Chioru, copii isi incep viata sexuala si de la 11 ani! Nu e cazul meu, bineinteles. Pt tine, nobody, baietii sunt asa. O sa le treaca. Si da, e normal. LA noi in clasa se vorbeste de tema la mate, asa ca zi mersi ca vb de asa ceva la tine. Pace. FUNDOI?

| iuliana04 a răspuns:

Deoarece este tema... nu stiu cum sa ma exprim. mai inscurt adolescentilor le intereseaza aceasta tema deoarece ca sunt curiosi ca niciodata nu au simtit asa ceva si este foaret interesant cum este aceasta.