| k1fighter a răspuns:

Eu cred ca masturbarea este un fel de nevoie fiziologica atunci cand esti adolescent.Nu cred ca are parti negative.Toti in viata noastra, am facut asta cel putin o datawinkingNu pot sa spun ca sunt "pro" sau "contra", insa nu vad ce este rau in a te maturba.

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

E ok când n-ai nicio șansă să găsești pe cineva dispus să facă sex cu tine.

| Polaris a răspuns:

Tot cauți să-ți compensezi virginitatea? laughing

| Tucică a răspuns:

PRO omule, fara FAP-FAP esti mort. laughing

| Criminala a răspuns:

Pro

| Mariusz7 a răspuns:

Bai fratelaughing daca nu o faci devi un obsedat de SEX rolling on the floor