| anonim_4396 a întrebat:

Probabil e o intrebare mai ciudata, dar chiar sunt curios sa stiu parerea altora.

Ce parere aveti de ideea de " sex friends"?
Ati avut vreodata o relatie de genul?
Cum v-ati gasit?

Eu mi-as dori o astfel de relatie, dar nu prea am cu cine... si nici nu prea gasesc fete interesate de idee prin cercul meu de prieteni. ( am 19 )

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Nu, nu si nu no talking
Nu am o idee deloc buna phbbbbt
Prefer sa fac sex cu persoana iubita nu cu un prieten, e mult mai frumos atunci cand sunt si sentimente incluse :X

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu n-as putea face sex cu o persoana pe care n-o iubesc. Si, din cate stiu eu, barbatii adevarati fac dragoste numai cu femei pe care le iubesc. Asta exclude ideea de sex friend.

| Castiel a răspuns:

Lol pare ciudatrolling on the floor asta inseamna curvelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns:

Hei,majoritatea sunt obsedați sexual aici dar uite că toți spun că sunt împotrivă. Nici eu nu cred că pot.Dar cine știe ce puteri ascunse are aloolul...thinking

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,bai tu n'ai experienta necesara, de asta vb prostii...tie daca'ti convine sa impartiwinkingsi cu ''friendul''winkingtreaba ta, vei vedea ca te vei afunda in sentimente si n'ai sa stii cum sa faci fatabig grin