| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU big grin. am o intrebare ciudata thinking ..cand unele fete care sunt destepte, cuminti (nu...) gasesc insfarsit un baiat la fel, care sa le iubeasca.iar dupa ceva timp nu il mai vreau, ca si cum se plictisesc de el. aveti idee de ce?:-s

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Pai, nu am idee despre ce vorbesti.
Fi mai explicit!

| DeeaMarry a răspuns:

Poate ca pur si simplu isi dau seama ca nu isi doresc o relatie serioasa, inca. Banuiesc ca aici e vorba de adolescente, nu de fete de peste 20 de ani. Poate ca vor sa mai copilareasca happy.

| YONYELLA2012 a răspuns:

Poate ca sunt destepte dar nu asa de cuminti precum se crede... Sau poate ca chiar sau plictisit ceea ce imi pare imposibil daca exista iubire, nu crezi? happy