| nicol20 a întrebat:

Problema este ca eu nu ma gandesc la el deloc.Si totusi il visez.va multumesc

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Totul este in inconstient. Probabil ai intampinat ceva ce ai trait alaturi de el si chiar daca in acel moment nu ai facut legatura avand mai multe ganduri noaptea ti-a revenit acea imagine in minte.

| Pana a răspuns:

Posibil ca subconstientul tau sa isi faca treabawinking

| oleee a răspuns:

Si intrebarea?

| 334499 a răspuns:

Eh asta e

| cristiancristir a răspuns:

Ai vise urate?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... mintea se gandestiela el insa inima dawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah doamne imi cer scuze... voiam sa spun ca mintea nu se gandeste la el insa inima da sunt cam ametita astazi imi cer scuze...