| Cuuukii a întrebat:

Problema Rezolvata!

4 răspunsuri:
| Cuuukii explică:

Solved

| Ralu13 a răspuns:

Parerea mea ar fi ca este iubitul tau, mess-ul nu are cum sa-ti scoata din senin persoane de la ignore si daca a fost el, de aici ai paritia pozei. totusi daca a lasat poza si a mai scos persoane de la ignore, ar fi bine sa te uiti si prin arhiva mesajelor, cine stie. poate nu a sters mesajele si vezi ce a dosrit el de pe id-ul tau happy. Si orium, parerea mea, daca ai avut incredere in el sa-i dai parola, ar fi trebuit doar sa iti zica ca el a fost pentru ca... ( si aici aparea explicatia ). Pacat ca v-ati certat sad. Sper ca te-am ajutat :*. Fundita?( daca vrei, daca nu ma bucur ca cel putin te-am putut ajuta ) :X

| miki_9062 a răspuns:

Pai id-ul nu avea cum sa iti scoata persoanele de la ignor, eu cred ca este iubitul tau

| Basty_2431 a răspuns:

Ba da se scoate si automat de la ignore daca cumva lista de ignore e FULL, in situatia asta cand tu dai ign la cineva lista fiind plina scoate unu din lista automat si il baga pe cel selectat de tine, iar cel scos daca cumva iti scrie ceva o sa iti apara ca si cum sa ii dai add...