| angel_5676 a întrebat:

Pt baieti, cum va place sa fie organul genital al unei fete?
atat partea exterioara, cat si cea interioarabig grin

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa existe happy

| gingasull a răspuns:

Placata cu aur si diamante big grin

| death a răspuns:

Ă... cu gaura pe lung, nu pe lat. Iar, pe interior, să aibă bec cu lumină caldă, să văd mai bine, că, dacă e cu neon, mă dor ochii. Şi întrerupătorul de la bec să fie pe afară, nu pe interior. WTF? Cum dracu' să fie organul genital al unei fete? Atâta timp cât nu atârnă şi e umed, e foarte bun...

| duDu_8774 a răspuns:

1.laughing umed ca daca nu acel baiat are dureri mari saracu
2.cred ca ar trebui sa fie elpilat laughing ca daca nu inteapa tongue
3.sa fie al pretenii mele si al nimeni alt cuiva ( si al meu desigur ) laughing)

| dragosh a răspuns:

Sa fie ca o "rumena cireasa"laughing

| motanelul a răspuns:

Umed...

| mecmecmec a răspuns:

laughingFoarte tare astalaughingparerea mea e ca difera de la Baiat la baiat pentru mine sa fie masura 17 centimetri si tunsa sau rasa sa pot sa puplaughing ti cum ti-ar place sa fie penisul unui baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umezit mai mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara dinti.