| Beiibby a întrebat:

Pt fetele care joaca Lady popular big grin
Cum imi pot adauga prieteni in lista?
Help pls dau fundita happy:*
scuze pentru postarea la aceasta rubrica dar este cea mai accesata big grin

Răspuns Câştigător
| adutza12 a răspuns:

Salut si eu joc Lady Popular, prietenii se adauga foarte usor, intrii pe profilul unui utilizator, si ai undeva mai sus 4 optiuni: provocare, trimite mesaj, adauga la prieteni si adauga la ignoranti, apesi pe adauga la prieteni si o sa-ti apara utilizatorul x adaugat cu succes la lista de prieteni

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa iti spun... dar imi puteti sa imi spuneti si mie cum imi fac mai repede un prieten la lady popular nu doar sa ma duc in cluburi in fiecare zi:...va rog