| niko_3882 a întrebat:

Ptr baieti...va place sa sarutati o fata care se rujeaja mai tot timpul?big grin

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

NU...
1. pentru ca ramanem cu el pe buze... (baiat rujat? bleah big grin )
2. ramane unsuros si lipicios (si noi ne intebam cum il suportati)

sper ca te-am lamurit... rujul este pentru ocazii speciale, nu pentru pupacit

7 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Nu...mai bine gloss decat ruj...de altfel eu nu prea suport machiajul de niciun fel

| Blue_2059 a răspuns:

Unii prefera, gloss'urile cu gust de fructe.
Sunt dulcibig grin

| Atotstiutorul a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| divinuu a răspuns:

laughing))Prietenul meu mereu imi zicea sa nu ma mai dau ca ii ramane sclipici pe buze si nu se ia laughingcica se uita lumea l el

| Andra_9758 a răspuns:

Prietenului mei nu`i place laughing :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... sunt de acord cu jud nu miar place ca imi ramane pe buze si daca ma vede lumea rujat zicie ca sunt GAY iar eu nu sunt GAY sunt idolul la femei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! e ca si cum ai saruta o. gonflabila