| oAnonim a întrebat:

Pun intrebarea si pentru cei care sunt online seara, ca sa primesc mai multe sfaturi, sugestii

Sunt impreuna cu iubita mea de 6 luni, aseara am facut un pas mare zic eu in relatia noastra(este prima relatie pentru amandoi, suntem virgini amandoi) si eram sub plapuma si ne-am dat tricourile jos, si am ramas amandoi cu bustul gol, si ne sarutam reciproc, ii sarutam sanii, ii puneam mana pe fund intr-un fel in care nu o mai facusem, adica am evoluat, dar cum o sa fie cand vom ajunge si fara "pantaloni" sa zic asa, a fost o experienta superba pentru mine, timp de 3 ore ne sarutam continuu, ne era fooarte cald, am ajuns acasa la 4 dimineata, eu trebuie sa fac primul pas? adica sa o dezbrac pe ea de pantaloni? sau cum sa fac? Am 17 ani si ea 16 ani jumate, aseara vroiam sa ii pun mana pe fund pe sub chilotzei, dar am zis ca merg prea departe, voi cum ati inceput viata sexuala? in locul meu ce sa fac? cum sa actionez? o las pe ea sa faca pasii?

Am uitat sa mentionez ca in tot timpul asta de 3 ore, in care ne sarutam continuu, atingeri senzuale, etc, a facut o pauza cam de 5minute s-a dus la toaleta(a avut oare orgasm?)

*Imi respect iubita enorm de mult si daca ea spune stop, nu continui, o iubesc si fara sa facem acest pas, si o iubesc enorm, am fost despartiti 1 saptamana si am plans in fata ei ca stiam ca nu voi mai avea nici o sansa si ca imi pierdeam motivul pentru care inima mea bate,dar mai mi-a dat o sansa si o respect ENORM de mult,am pus intrebarea doar pentru ca sunt curios,si cand mai ii puneam mana pe sani sau fund,imi lua mana de acolo,dar insistam tandru si incet, si ma lasa pana la urma(cu conditia sa imi faca si ea la fel, si ma gadila de mooor)

10 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Procedezi la fel ca si pana acum, si cand ajungi sa ii dai si pantalonii jos incepi incet, incet, daca vezi ca ezita sau ceva, intreab-o daca e in regula cu calm, si daca vrea asta, nu o grabi. dar inainte de toate astea cel mai bine ar fi sa discutati inainte pe tema asta, daca tot spui ca o iubesti asa, mult banuiesc ca e reciproc si o sa puteti vorbi deschis happy atat am avut de zis, si nu uita, graba strica treaba! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa ajunga la orgrasm doar din niste sarutari si mangaieri.S-a simtit doar bine laughing)
si..eu zic ca tu ar trebui sa faci primul pas pentru ca esti baiat. Daca ea accepta, continua, daca spune stop. pune stop laughing Va veni alta zi cand se va intampla si altceva daca va iubiti asa mult.

| costellodonatz a răspuns:

Si intrebarea unde e?rolling on the floor Daca e aia cu orgasmul iti spun ca da, atingerile tale au excitat-o si d'aia s-a dus la baie, tinere toreador

| oAnonim explică (pentru costellodonatz):

Nu e doar o intrebare, cer si sfaturi si opinii, spune-mi tu ce ai fi facut un locul meu? Cum te-ai fi comportat?

| costellodonatz a răspuns (pentru oAnonim):

Nu cred ca este relevant faptul cum m-as fi comportat eu. Pot spune doar ca te-ai descurcat excelent, la fel si ea. Pentru o virgina, a dat dovada de intelegere, ti-a acceptat mangaierile, atingerile, sarutarile etc. Este frumos ce s-a petrecut intre voi doi, si odata cu trecerea timpului veti trece la pasul urmator. Important este ca i-a placut ceea ce i-ai administrat, si ca v-ati simtit amandoi bine. Succes in continuare.

| oAnonim explică (pentru costellodonatz):

Multumesc

| subfocus a răspuns:

S-a pisat

| luckshot a răspuns:

Prietene dupa cum se vede esti speriat daca tot zici ca o iubesti si te iubeste fiti relaxati fara frica (aoleu daca fac asta sa supara sau invers) respectativa si totul va veni de la sine vorbiti si voi mai mult depre acest subiect fiti mai deschisi unu cu celalalt si o sa ajungeti amandoi la o gandire logica si corecta dar in primul rand tu ca baiat trebuie sa stii ce ai de facut daca iubesti fata sau doar profiti tine minte e minorawinking asa ca baiatule fi cu bagare de seama cai mai mica ca pedeapsa si asa ca daca o sa faceti ceva facetio din iubire nu doar din interes personal... IUBITI-VA MULT

| Dedeelow a răspuns:

Doamneeeeee. Ueii eu cand aveam 16 ani nu stiam ce`i ala sex sau orgasm si toate astealaughing ce s-a ajuns. Oricum trebuie sa ii respecti dorinta fetei,dar daca si ea vrea sa o faceti e bine, dar nu cu forta.Bun ca o respestiwinking Bravo, dar ai grija, parerea mea e ca este prea devreme pentru sex. Treaba vostrasmug Si da, tu trebuie sa faci primul pas, nu trebuie sa astepti de la ea, ca poate e timida. Ia-o usor ca e mai bine si-o sa-i placa

| dilogilr a răspuns:

E asa e toata lumea la inceput, o sa ajungeti mai departe fara sa va dati seama. Ceva foarte important sa comunicati, vorbiti despre acest lucru, nu fiti timiz. Apropo nu o lasa pe ea sa faca tot timpu alint-o tu pe ea si va reactina si ea! succes!