| VaLeNTiiiN a întrebat:

Pun si eu o intrebare cam penibila pentru fete big grin cati ani aveti? si daca vreti sa vb cu cineva...sa lasati id de mess tongue poate vb mai multwinking

10 răspunsuri:
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Din poza cred ca ai cam 8-9 anilaughing la varsta ta ma uitam la tom &Jerry! lasa fetele ca ai timp si de ele pune mana pe cartewinking

| EuCeaANiumanui a răspuns:

Cati ani ai tu.laughing

| τττ a răspuns:

Cati ani ai? 9-10? Copile, vezi-ti de scoala si lasa fetele.Ca ai timp toata viata de ele.Asculta-ti parintii ca mai tarziu vei regreta!

| elyfel a răspuns:

Alta treaba nu ai?

Răspuns utilizator avertizat
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Cati ani ai tu? laughing

| dydydeea a răspuns:

Andreea_diana_2012@yahoo.com

| Mariiiiiiiiian a răspuns:

OMG!rolling on the floor moooooor laughing) rolling on the floor

| Lyanna a răspuns:

Esti un copil tampit

| MxaaMelly a răspuns:

Cica cati ani aveti rolling on the floor.
Lasa-te ma :*