| cossmy a întrebat:

am si eu o rugaminte, nu la vrajeala. Caut si eu niste fete sa vb pe mess(14-17ani), poate pana la urma mai mult ceva decat o conversatie daca vreti. Lasati id aici, sau pe privat mesaj, daca nu vreti sa vada toti. Fara misto pls.

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Esti cumva mic si gras de nu'ti poti gasi singur o fata?

| cossmy explică:

De preferat din Brasov... d de ori unde daca e sa vb

| cossmy explică:

Nu...nu'ss...insa d cate ori am stat sa gasesc eu o fata, am dat'o d gard, si urat d tot. Si m-am indragostit mult prea tare d una si nu a fost placut pana la urma. Si am zis sa incerc si asa.winking Si pentru tine, am 1, 77 si 68 kgwinking

| cossmy explică:

Hahaphbbbbt

| Fifylici a răspuns:

Salut!
life_criss id-ul meu

| pacalici a răspuns:

Uite un id de fata paroasa_paroasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-ne lasa-ne laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa si app nu uita sa nu mai spui rugamintile cu voce tare ca nu se indeplinesc tongue

si cred ca la biserica te rogi cel mai binewinking