| ciudatu91 a întrebat:

Puteti sa imi dati niste sfaturi ca sa ma cuplez cu o fata?

5 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
In primul rand trebuie sa-ti lasi teama si emotiile deoparte.
Imprieteneste-te cu ea!
Invit-o in oras,dupa ce vorbiti putin o iei de mana, o privesti in ochi si-i marturisesti ca o placi si ca iti doresti sa fiti impreuna.
Alta optiune ar mai fii sa o inviti la un film, usor-usor o iei de mana, mai stai putin, o saruti si apoi ii soptesti la ureche ca o placi!
Ce zici?
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| shadow222 a răspuns:

Invinto in oras intreab-o daca simte cv pentru tine, bag-o in seama, petrece-ti timpu cu ea

| mini35 a răspuns:

Pai ar fi o solutie sa o inviti la o cofetarie sau undeva si sa beti si voi un suc sa vorbiti sa va cunoasteti mai bine etc.Si dupa ii zici ce simti pentru ea, dar sa fii sincer si convingator.Mult norocwinking

| Alyssa13 a răspuns:

Da desigur. Incearca sa stai cu ea, incearca sa iti arati sentimentele pentru ea. Spune-i ceea ce simti, nu evita. Spune-i ca vrei sa fi cu ea happy.