| Georgia1234567890 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie cateva alinturi si complimente pentru un baiat f inalt, romantic, draguttt happyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intreb cati 12 ani are ca sai ii placa prostiile astea de mai sus

6 răspunsuri:
| Camy333 a răspuns:

''Cutie'' (engleza) ''puiut'' ''honey ''(engleza) ce iti vine tie in minte sau poti sa ii zici ''fraiereee'' baietiilor le place asta

| Cristiann25 a răspuns:

Piscotel,prajina mea, strutu meu orice legat de inaltimea lui de dinozaur!laughing)))

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Pufulete,pufix laughing

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

" pui, iubirea mea, protectoru meu " nu mai stiu mi-e sila sa gandesc happy big grin

| RalucaOxii a răspuns:

Iubire, iubii, pui, puiul meu micuţ, puisor, ulâtanie, zapacitule, nebunule, pufosenie, alintătură, viata mea, sufletul meu, inima mea, boticul meu... etc. Fundă?

| Stellla21 a răspuns:

Norisorrrr