| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

nu mai stiu cum sa-mi alint iubita, ma puteti ajuta cu cateva alinturi?

DAU FUNDA!

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă o trimiți la mine, te ajut cu plăcere. O alint de nu se vede!

| LoveSleep a răspuns:

Gogoșică.

| R0R0 a răspuns:

"scumpo"

| Idkidk a răspuns:

Iubi, iepuraş, îngeraş, iubu, iub, pisi, scumpo, dragostea mea.
De astea, acum depinde şi de ea.

| whatevernvm a răspuns (pentru Idkidk):

Vorbeste cineva asa?

| Idkidk a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu cred. rolling on the floor Ziceam şi eu.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Simplu. o poti alinta cu : Fă sau Gloabooo

| Fuckthislife0406 a răspuns:

Frate nu te supara, dar asta e intrebare fara raspuns. Daca nu sti cum s-o mai alinti inseamna ca deja o faci in multe feluri.Nu crezi ca s-ar putea simti putin sufacata? zic si eu..alint-o cum simti tu.Vezi? de aia urasc internetul.Inainte de el oamenii erau nevoiti sa-si exprime singuri sentimentele si sa-si puna imaginatia la munca.

| Alec93 a răspuns:

Eu stiu pe cineva care isi alinta iubita " cotoroanță" si aia ii raspunde cu "jigodie" rolling on the floor). poate vrei sa incerci si tu asa