| dragutamicuta a întrebat:

Raspundeti la intrebari:
buna
cum te cheama?
cati ani ai?
in ce clasa esti?
ai prieten, prietena?
care e materia ta preferata?
de ce te-ai logat pe TPU?
cum ti se pare TPU?
celui mai creativ raspuns îi

16 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Kongeriket
2. 21
3. Am terminat liceul. Ar fi echivalentul clasei a 14-a.
4. Da.
5. Skandinavsk kultur og sivilizasjon. (pe bune!)
6. Să văd întrebări serioase. Încă sunt în căutare, asta nefiind una dintre ele.
7. Din ce în ce mai copilăresc şi superficial.
Noroc.

| Ririru a răspuns:

Buna.
Roxana ma cheama, am 15 ani[merg pe 16 xD], da, am prieten.happy. Materie preferata, hmm thinking, romana. Pentru ca mi-a placut? Mi se pare un site un ne ajutam reciproc.

| Lovely a răspuns:

Creativ zici?smug
1.Pt. tine sunt "Lovely" pentru ca in afara de TPU nu ne vom mai vedea altundevahappy
2. 17 momentan: cu timpul se mai adauga
3. a 11 a
4. Da, de 2 zile, sincer iti ziclaughing
5. Ador limbile straine. La ora actuala cam asta se cere
6. M-am logat pentru ca imi place sa raspund la intrebarile altora, sa ii ajut si de asemenea cand am o problema altiis a ma ajute pe mine.
7. E o "lume" Foarte amestecatalaughing Intr-o parte vezi persoane cu probleme reale care cer ajutor, intr-o parte altii care intreaba " unde imi este bluza maro" " de ce e frunza verde" "ghici care este numele meu" " ce crezi ca fac acum cu un castravete" si tot soiul de intrebarilaughing

| ionika17 a răspuns:

Buna:*
1.ionika
2. a 11 a
3.Nu, am
4.Romana/Engleza
5.Ca sa ajut oamenii
6. Mi se pare un site destul de bun, chiar daca sunt "unii" care pun intrebari stupidehappyCeau:d

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Salut, alex, 14ani, clasa 8, nu, nimic, ca sa aflu chestii noi, mi se pare misto

| BomBonika_9617 a răspuns:

Ciao gagica laughing:*

Bombonika mi se spune si Roxana ma striga laughing

am dabea 15 primaveri frumoase de wsm ))

ce urmeaza dupa 8 thinking a daaalaughing 9 smug:X

am pe dracu rolling on the floor am avut 3 zile laughing candva laughing

imi place desenulrolling on the floor) (romana, chimie, bio, muzicaa lalalala laughing

ca asa am avut eu chef laughing

sepsy rolling on the floor

na da-mi funda X:X:X imi dai smug:*?

| Daria a răspuns:

Buna si tie.happy
Ma numesc Daria, am 14 ani, sunt in clasa a7-a, nu am iubit dar iubesc un baiat care cred ca ma place.Nu imi plac materiile reale deloc si nici biologia, in schimb imi place literatura, istoria, desenul, germana, engleza, etc.Mam logat acum un an, ca sa primesc ajutor si eu la randul meu sa fiu ajutata.Imi place mult.

| denysa a răspuns:

Hello`. aici deniisa tongue am 16 ani proaspeti implinitibatting eyelashes si is in clasa 10aa`happy Da am prieten! big grin materia mea preferataaa` este thinking cam greu da imi place engleza ff` multhappy m`am logat pe TPU :X ca sa pot sa` pun intrebari in momentele cu probleme, daca am curiozitati, nevoie de ajutor etc. si la randul meu sa dau un sfat altorabatting eyelashes si mi se pare foarte ok. adica vreau sa zic gasesc tot ce` imi trebuie :X MULTUMIM TPU:X!

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Buna tuturor
Bianca, pe tine?
A7`a,batting eyelashesu?
Acum nu
desenlaughing
pai am intrat din prostie pe TPU, am vazut destule intrebari carora le stiam raspunsul si la andul meu avem intrebari de pus. asa ca nu am stat pe ganduri si mi-am facut cont, am ajutat atat cat am putut si voi ajuta in continuare, si sper sa fiu ajutata:X
Tpu.numai vorbe de lauda.:X bravo celor cu ideea, bravo tuturor, numai daca niste persoane nua r mai pune de 10 ori aceeasi intrebare ar fi tare bine.
este ok totul
bye bye:*

| Sallatiny a răspuns:

Buna.
Maria, am 14 ani, sunt in clasa a 7-a, da am prieten de un an si 3 luni, materia mea preferata este religia (nu cum o preda profu nostru) m-am logat pentru a incerca sa ajut unii oameni care chiar au nevoie de ajutor, mi se pare fascinant, vezi unele intrebari la care nu te-ai gandit niciodata si in acelasi timp afli si raspunsul. Dar tu?batting eyelashes

| Abcfunny a răspuns:

Buna!
1.Raluca
2. 16 ani jumate
3. a 9 a-A
4. DA( 1 an si o luna)
5.Matematica si Biologia
6.Sa ajut oamenii
7.Interesanthappy

| ofataoarecare_2381 a răspuns:

Salut.big hug

celiabig grin

14 ani exac 4 luni si 18 zilerolling on the floor

ultimu an de gimnaziu (8winking )... papa colegicrying(

sincer sincer! chimiabig grin.

pai am intrat de multe ori pe site si mi. a placut aici nu te cunoaste nimeni si totusi acici totul e TPU (toti pentru unubig grin:* )

interesant (chiar genialhappy )

bye bye...

| Biby a răspuns:

Buna.
1.Bianca
2.10
3.a 4-a
4.Nu
5.Engleza si Romana
6.Ca sa pot ajuta oamenii si ca ei sa ma ajute pe mine.
7.Imi place.

| sweety_9041 a răspuns:

Buna dragutamicuta, ma cheama ramona am 19ani spre20, sunt ultimul an de liceu, din pacate de aseara nu mai am prieten, materie preferata? hmmmm nu cred ca am o favorita dar sa spunem ca imi place economia si informatica, m-am logat pe TPU pentru a primi sfaturi sa nu pierd persoana iubita de langa mine, dar crying din pacate s-a intamplatcrying. TPU mi se pare un site super ok, multe persoane necunoscute care se ajuta cu cele mai bune sfaturi. si chiar daca asta nu ai ceruto, eu iti dau un sfat: intr-o relatie nu te lua niciodata dupa gura lumii, ea cauta doar certuri si sa desparta suflete pereche din pacate la mine a reusitcrying Funda?:*

| mihaibrasov a răspuns:

Eu stiam ca securitatea nu mai exista de cand l-au impuscat pe Ceausescu...

| tofiiiii a răspuns:

Heiiiiiiiiiiiiii.
asa ca sa stii. Anca blushing
respir aerul poluat al acestei planete din vara lui '96. happy
iti dai seama de la intrebarea anterioara dar sa zicem. a 8. a :d stiu sunt mica. straight face
prieten? nu happy
engleza.