| emy_8399 a întrebat:

Referitor; la intrebarea care am pus-o eu.nu la mine se referea, si la voi ce v-ati dori de la iubitul vostru intr-o nopate de dragoste,,,

si ce fel de relatie cauta fetele din ziua de azi.
1 de lunga durata
2 de scurta durata
sau o aventura si gata?

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Fetele cauta BANI nu altceva. relatiile de lunga durata cauta fetele serioase care stiu ce vor de la viata in rest aventuri si nimic mai mult [asa inteleg ele viata ]bani. distractie masini si eventual pristitutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bn zis eusiatit in viata fetele cauta bani chiar daca sunt serioare niciuna nu e in stare sa fie fidela la partenerul de viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori sa fie tandru, romantic si sa ma faca sa ma simt binehappy

Pai, in general, fetele din zilele noastre cauta distractie, bani si sunt axate pe relatiile din interes, altceva nu stiu, din pacate.Sunt foarte multe care se uita doar la buzunarul unui baiat si nu la cum se comporta/cum este...Fiecare alege cum vrea sa se comporte si fiecare alege ceea ce cauta/vrea.

Eu una prefer relatiile de lunga durata, indiferent de situatie.Nu-mi place sa-i schimb foarte des, caci atunci cand ma implic intr-o relatie pun si suflet...