| Marius_7427 a întrebat:

Salut, mai am o intrebare: Referitor la fetele care au sau sunt intr-o relatie de lunga durata, Va-ti inselat vreodata Sotul sau iubitul/partenerul de cuplu si daca DA de ce a-ti facut-o si a-ti mai ramas cu el?

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

Nu, nu l-am inselat niciodata si sincer nu asi face greseala asta. Il iubesc prea mult, plus de asta ca nici nu pot sa ii ascund ceva, nu ca m-ar prinde el, nu pot sa il mint.
Bye:*

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dodo, n-avem de ce sa te consideram asa, ca doar nu te-ai culcat cu nu stiu cati.
nu, nu mi-am inselat prietenul. Am un an si o luna cu el happy si daca mi-ar placea de altcineva, i-as da papucii apoi m-as duce la altu'. E urat sa minti pe cinevA. Urat, urat, urat!

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu l-am inselat niciodata pentru ca il iubesc mult, nu am de ce sa fac asta, ma respecta, ma iubeste si l-as face sa suferelove struck

| NoNameToday a răspuns:

Daca m`am sarutat cu un tip pot zice ca am inselat?big grin
Vineri seara am iesit cu fetele la un suc si m`am intalnit intamplator cu "marea mea iubire". Eu am iubit, el are iubita. S`a oferit sa ma conduca acasa doar ca un amic, dar am inceput sa vorbim, sa ne amintim tampenii din trecut si a cam sarit pe mine si m`a sarutatbig grin.Si ne-am imbratisat si sarutat.
Sambata seara a aflat in ce club ma duc si a venit dupa mine[iubita lui era plecata la Timisoara, iubitul meu la Constanta] si m`a sarutathappy. Un prieten ne-a vazut si i`a spus iubitului meu. Iubitul meu s`a desp de mine 2 zile, dupa care ne-am impacat. Iar apoi sa aflu ca si el s`a sarutat cu o tipa la marelaughing. asa ca am fost chit.big grin.Eu am stat cu fostul meu iubit 2 seri dar m`am sarutat de multe ori cu el. El a stat cu fata respectiva 4 zile si s`au sarutat mai putin, zice elbig grin
De ce am facut`o? Pentru ca vroiam sa vad daca il mai iubesc pe fostul prieten si da, inca il iubeschappyNu stiu de ce il iubesc atat de mult, poate pentru ca m`a avut langa el in pat si nu mi-a facut nimic desi isi dorea la nebunie, doar m`a tinut in brate.Pentru ca m`a prezentat parintilor lui. Iar cu actualul meu prieten, m`am daruit lui dar nu e ca celalalt.Il iubesc, dar nu atat de mult ca pe fostulhappy. M`am cam dat la povesti.scuza`malaughing

| NoNameToday a răspuns:

Poate ca ma considerati o scarba, o tarfa[scuzati`mi limbajul] dar doar m`am sarutat cu el pentru ca l`am iubit.atata tot.acum treaba e uitat iar eu sunt fericita alaturi de actualul meu iubit.
Poate ca imi merit soartalaughing
Tu ai inselat?big grin

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Eu am o relatzie cu prietenul meu de un am si intr-un an nu l-am inshelat niciodata pentru ca il am pe el nu mai vreau si altu. daca imi trebuie altu mai bine ne desp si gata darsa inshel nici vorba urasc oamaneni care isi insheala partenerul sau partenera