| geoandrei000001111 a întrebat:

Remedii pentru ejaculare precoce?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sex,sex,sex. Timp, timp, timp. Viata sexuala activa, constanta, cu partener unic.

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Pasul 1: Arunci toate oglinzile din casa.
Pasul 2: Printezi toate pozele mele de pe facebook.
Pasul 3: Mă urmărești, te asiguri unde sunt și îmi ceri un autograf.
Pasul 4: Îl pui într-o ramă la căpătâi.
Pasul 5: Faci sex în acel pat.
Pasul 6: Femeia să fie deasupra pentru a-l observa mai bine.
Pasul 7tongueentru prima data in viata, se va termina femeia înaintea ta nu tu înaintea femeii.

| raMLesS a răspuns:

Fa mult sex, o să necesite timp pentru ce vreeiiii tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practică, multă practică.

| Xpressurself a răspuns:

Ejacularea. spune-i prieteneit ale ca ti-ar place sa te faca sa ejaculezi. cum ii place ei este altceva insa ea nu va mai astepta sa o satisfaci tu pe ea ci va dori sa te satisfaca ea pe tine.
la inceput, pana mai prinzi curaj merge foarte bine.
ai observat oare ca in filme baietii cool nu fac sex cu fetele prima data ci merg cu masina undeva si ele le fac lor un sex oral? de aceea
dupa o vreme vei invata sa te controlezi si iti va fi mai usor sa te abtii. atunci doar te poti gandi sa satisfaci o fata si vei reusi.

| Xpressurself a răspuns (pentru Xpressurself):

Masturbarea nu te va ajuta niciodata. face situatia si mai rea.
un baiat s-a masturbat de doua ori inainte sa mearga sa faca sex cu o fata. odata ajuns in patul ei nu a mai avut erectie si s-a simtit atat de jenat ca a plecat acasa suparat. primise el sfat de la un "prieten". uite ce prieten.

| Erotes a răspuns:

,,Reverse kegels''.
Exercițiul opus la,, kegel'' normal.
Cauta pe google.
Spor.