| D0i0n33 a întrebat:

Repedde.big grin.am nevoie de o informatie. trebuie sa cumpar unn antivirus si as vrea sa-mi iau unul bun ca sa nu stric windowsul, ce spunceti de bitdifender tongue [ pentru cei care au ], sau cele mai bune nu conteaza pretulwinking

8 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Kaspersky internet security 2010

| A12NDRA a răspuns:

Eu am avut bitdefender si trebuie sa il schimbi in fiecare an, sa il cumperi pe cel din acel an. Mie asa imi facea.

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Este ok. happy
iti mai dau o lista cu altelebatting eyelashes :
Panda
ESET nod32
Norton
Kaspersky
Avira.
pretul nu il stiu happy dar cele mai bune sunt cele nemtestibatting eyelashes
funda?:d

| Agentulx a răspuns:

Nu e batut in cuie sa-l cumperi. Eu am Avast e bun. Imi scot licenta de pe net cand imi expira si e ok. depinde si de windows

| bau0217 a răspuns:

Depinde cat de performant ai calculatorul, daca ai putin la RAM ti-as recomanda ESET nod32(consuma putine resurse) chiar daca cel mai bun e Kaspersky. Asadar daca ai un calculator bun ia-ti Kaspersky, daca ai unul mai slabut ia-ti ESET nod32happy

| cagulatu a răspuns:

Iti recomand Eset Nod32 happy

| KiaraHoney a răspuns:

Unul dintre cele mai bune antivirusuri este marsupilami fixkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira mi s-a parut cel mai bun pentru ca eu am si functioneaza normal.