| SadBoyForever a întrebat:

Rog seriozitate!

Stie careva un site unde cunosc fete?

Adica, un site unde fetele fac cunostinta cu baietii si invers.

4 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Ionut. desi nu sunt de acord cu limbajul lui george are dreptate. nu trebuie sa iti fie frica sa vb cu fete in RL. este mult mai important sa mergi intr-un pub si sa fii respins de 300 de tipe si decat sa te accepte toate pe net... nu renunta... un prieten doi sa te ajute si colindati barurilehee hee

| CrazzyXgirL a răspuns:

Pai pe chaturi, poti sa-ti dai id-ul pe net, poti gasi un site de matrimoniale... dar eu cred ca pe chaturiwinking

Succes! :*

| George_4355 a răspuns:

Doamne chiar esti penal :|! chiar nu esti in stare sa agati o fata LIVE, face 2 face? In fine...eu iti sugerez www.redtube.com;) Bafta labagi***