| anonim_4396 a întrebat:

Rudele mele se iau de mine ca nu am o iubita si chiar nu stiu cum se intampla totul am nevoie de experienta voastra

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu trebuie sa iti propui sa ai una. O sa ai atunci cand o sa iti placa o fata suficient de mult. Spune-le sa-si vada de treaba lor.

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Au dreptate pentru ca de ala atata masturbare o sa ajungi sa ejaculezi prea devreme si poate ca in primele 13 secunde gata. nu o sa poti face sex niciodata normal daca te masturbezi mult ci vei ejacula instantaneu.
Iar acum singura solutie este putina apstineta ca nu strica + cautarea unegi gagici misto care sa te iubesca.
nu trebuie sa fie prea culta ci sa vrea sa devina inteligenta sa vrea sa faca ceva cu viata ei nu lua o plafonata
Merita sa faci sex in vagin nu numai in palma e mult mai misto
asa ca hai gata cu prosteala
ridica-te din pat
lasa facebook-ul ca nu acolo gasesti gagici
mergi in parc, iate de vanzatoarea de la gogosi de la inghetata poate pica ceva
poate gasesti o fata misto la un club
mergi undeva la palatul copiilor
la un club de fete
da la o scoala postliceala de asistente medicale
fac ceva in sensul asta
ca timpul pu___ trece
fu_i nu f_ti timpul __lii trece!
Pe la vreo 33 de ani care vin repede o sa te chinui o gramada sa iti mai functioneze p
asa ca hai nu pierde timpul ca mai tarziu o sa vrei dar nu o sa mai ai cu ce
iar orgasmele nu o sa mai fie asa de puternice ci 10% din cat ai acum
si placerea va scadea
si nu va mai fi asa un act de bravura
ci un schimb comercial
vei sti ca ai platit-o pe fraiera aia sa se culce cu tine poate ca nu i-ai dat bani in mod direct ci ai dus-o la munte si al mare iar ea acum trebuie sa iti dea pi
. Acum e momentl sa cuceresti o femeie sa fii indragostit
nu uita ce a spus Napoleon Bonaparte despre femei
zicea ceva cam asa ca
toate femeile sunt curve in afara de mama si sora lui
dar tinand cont ca si ele sunt tot felei

| MskDesign a răspuns:

Cand vei gasi persoana potrivita vei avea si o iubita.