| Mihaelaa98 a întrebat:

S a despartit de mine printr un mesaj, fara sa mi dea vreo explicatie clara, apoi mi-a dat block peste tot, sa l caut sa i cer explicatii sau sa o las asa? Poate va realiza singur

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Nu te-a iubit cu sinceritate! Daca te iubea, nu se despartea de tine asa gasind primul motiv care nici nu este un motiv de despartire. Din ce in inteleg eu, nu s-a simtit bine cu tine. Avea o stare de respingere pentru tine si orice motiv de certare a gasit, s-a folosit de el ca sa zica ca vrea sa se desparta de tine. Daca te iubea n-o facea in acest fel. Nu-l cauta, lasa-l sa te caute el singur cand va veni vremea si atunci cand te va cauta, adu-i aminte pentru ce motiv sec a vrut sa va despartiti. NU MERITA.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa reactionam noi baieti, ne dam mari ca nu avem sentimente apoi regretam asta, lasa-l sa ajunga sa regrete ca te-a lasat, daca e prost ce sa faci, daca il duce capu te aprecia

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a dat de inteles cat se poate de clar ca nu mai doreste sa continue nici macar sa discute cu tine, cu atat mai putin sa fie reluata relatia dintre voi. Sunt alti baieti probabil mult mai buni mai gentili, sau mai corecti, asa ca n-ar trebui sa fii disperata sau ingrijorata. Curaj, in viata!

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Nu are rost sa mai cauti atata timp cat el te-a blocat peste tot. Daca omul nu mai vrea sa vorbeasca cu tine nu te mai gandi la el si blocheaza-l. Treci peste si ignora-l si cand il vezi pe strada. Ii raspunzi cu aceeasi moneda

| AutumnDay a răspuns:

E decizia lui. A unui las si idiot. Nu iti bate capul cu el, e cel mai bine. Un baiat serios nu ar proceda in felul acesta niciodata.

| mbncf a răspuns:

Sincer, tipul n-ar mai merita să-i dai atenție. Ți-aș recomanda să-l ignori și tu și să începi să-l uiți. Deși, dacă aș fi în situația ta l-aș căuta și aș insista până mi-ar da o explicație pentru alegerea făcută, adică cât de ipocrit poți să fii să faci asta? E un imatur.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Parerea mea e ca ar fi bine sa uiti acea persoana pentru ca e clar ca nu avea nimic pentru tine, superficial, sau poate a obtinut ce avoit si acu nu mai are nevoie de tine ( folosit)

| Georgiana_Geo_1998_LHL1 a răspuns:

O sa realizeze singur...e un prost ca te-a pierdut.asa dunt baieti