| Alinutza_8819 a întrebat:

S-a impacat cu prietena meacrying...cum sa il fac sa suferecryingvreau sa sufere si el cum sufar eucryingsau cum sa il fac sa vrea sa ne impacamcryingva rog ajutati-macrying

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Ce sa faci? Hai ca`ti spun eu... parerea mea. Stiu exact cum e sa suferi dupa cineva oh go on.

In primul rand, prietena. Aia e prietena? Da`o naibii, decat asa prietena, MAI BINE FARA! Nu o mai bagi in seama, nu o ierti, nu nimic.

Tipul- Il ignori. Nu`l mai cauti, DELOC. Te aranjezi mereu[chiar si atunci cand nu te vede el, cine stie cine te vede si ii spune ca arata`i super.]. Ba chiar poti incepe sa vorbesti si cu alti baieti. Simplu. Cand ii vezi impreuna zambesti, razi, nu te intereseaza!

Cu atitudinea asta, daca mai tine la tine, va suferi. Bineinteles o sa vrea sa te faca geloasa, dar tu vei parea neinteresata. E posibil sa-l si uiti asa. happy.

8 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Hai s-o luam asa. La propriu nu la figurat.
Tu il iubesti?
Daca da, atunci nu se zice ca atunci cand iubesti vrei ca persoana iubita sa fie fericita, NU conteaza CU CINE sau IN CE MOD e fericita? Daca nu crezi asta inseamna ca nu iubesti cu adevarat ci e doar o situatie de confort ca erai prea obisnuita cu el.
Nu il iubesti? Atunci mesajul tau nu are niciun farmec. De ce sa sufere daca ti-a fost prieten si nu dusman?
Prietenie? Ar trebui sa inveti ce inseamna cuvantul prietenie ca daca aia e prietena ta atunci eu pot fi prietenul oricu de aici si din lumea intreaga.

| Delire a răspuns:

Daca el sa impacat cu prietena ta, scuze! dar nu cred ca mai merita sa va impacati, cat despre "prietena" ta. nu cred ca iti e adevarata! incearca sa*l uiti! gaseste'ti pe altcineva, nu meritaoh go on! baietii sunt la orice colt al strazii! nu mai plange, nu are nici un rost! viata merge inainte

| cornelia_9446 a răspuns:

Nu-i dori raul altuia...stii vorba aia?
Daca o sa-i sapi groapa. o sa cazi tu in eastraight face

| blije a răspuns:

Te ajut eu... 0760595390 dai sms la ce ora vrei ca te sun...sunt baiat am 18 ani si mai multe detalii daca ma suni sau dai sms

| Honey_9348 a răspuns:

Nu meritaaa... Dar daca vrei poti sa il tratezi cu indifernta asta e o solutie. Succes:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai fi razbunatoare ca de aceea nu iti merge bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kijljp;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda si eu am trecut prin o situatie asemanatoare(cu o prietena care stia tot ce simteam pentru el) -j eu am vrut sa ma impac cu el... el nu a vrut si acum se lauda la toti ca eu il vreau inapoi si el nu oh go on aia nu iti este prietena asta ii lege. Nu ii dori raul dar iti spun eu ca roata se intoarce nu acum cand vrei tu, dar o sa se intoarca :* ai incredere de tine, iesi cu baieti, uita de tot, distreaza-te, arata`i ca nu iti pasa si inca odata fi tare :* ai sa ajungi la un momentdat sa iti dai seama ca nu merita happy