| daria1993 a întrebat:

Am aflat ca prietenul meu a vorbit cu fosta prietena in timpul in care noi eram impreuna. Ea l-a mintit ca eu imi bat joc de el si ma laud ca i-as fi dat papucii.Acum el a crezut-o si ne-am despartit.Nu-mi mai raspunde la telefon si nu mai vrea sa stie de mine.Nici nu m-a lasat sa-i explic. Vreau sa stiu daca a tinut la mine pentru ca el zicea de ea ca nu il mai intereseaza si chiar parea sa tina la mine.Ma prezenta prietenilor lui si la revelion mi-a aratat ca tine la mine.Am fost despartiti de 3 ori, asta era a 3a oara cand ne-am impacat si mereu el imi zicea sa ne impacam si nu s-a intalnit cu ea...deci nu cred ca vrea sa fie cu ea Nu stiu ce sa cred.si-a batut joc de mine sau acum e doar suparat si de aceea nu-mi raspune? Va rog, ajutati-ma sa ma lamuresc cumva

1 răspuns:
| i.love.me a răspuns:

Pai hai sa iti spun cum as proceda nu inteleg ...de ce sa vb cu fosta prietena? daca simte nev sa vb cu ea inseamna ca inca mai simte ceva pentru ea.crede-ma prin asta trec si eu. dar nu e chiar la fel.nu te iubeste nu are de ce sa vb cu alta fata mai ales sa aplece urechea la balariile spuse de aia.nu te merita draguta mea
te pup.si eu m-am certat cu prietenul meu de vreo 5 ori pe tema astasad
trist nu inteleg nici eu