| Simoni a întrebat:

S`au afisat pe undeva pe internet rezultatele de la evaluarea nationala 2011? straight face. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Notelel la evaluare nationala se afiseaza pe 24 iunie adica azi la scolile unde ai dat examenul respectiv daca vrei sa afli nota te duci la scoala e afisat pe usa. Dupa se depun contestatii si abia luni se afiseaza baremul final dupa pe 13 afli la ce liceu ai intrat daca ai intrat in urma completarii fiseii de inscriere pe 30 iunie tongue.

| Nanutzu a răspuns:

Da, s-au afisat. + Ai gresit si categoria. Fundita`?batting eyelashes)

| justme_3711 a răspuns:

O sa se afiseze, dar luni.Azi s`au depus contestatiile si in urma contestatiilor se afiseaza iar notele finale si apoi cred ca le pun si pe net.:*

| Fllorentina a răspuns:

Aceste rezultate.Adika notele tale de la mate si romana nu se afisheaza pe net! big grin

Pe net se vor afisha doar media ta de admitere si liceul unde ai intratbig grin rezultatele pe care le astepti se afisheaza la scoala nde ai dat evaluarea sau la scoala unde invetzi tu happy

Bafta :*1

| YryNuTsSa a răspuns:

Mah.cik le afiseaza pe clopotelul.ro