| Anomim2025 a întrebat:

Sa invit o fata in oras din prima dupa ce am cunoscuta intr-un grup sau sa ies cu grupul mai des sa ne cunoastem apoi sa o invit? Am discutat in jura de o ora cu ea si mi-a cerut Facebook-ul din prima.

Ce sfaturi mi-ati da?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Păi poți să o inviți și separat, dar și cu grupul ca să o cunoști și într-un cadru social.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se zice ca "Incercarea moarte n-are", deci incearca pana nu ti-o "sufla" un alt pretendent. big grin

| AndreeaStar33 a răspuns:

Mai asteapta apoi o sa creada ca esti prea direct eu sunt fata si asta as crede!