| NyKKKO a întrebat:

Sa spun ca vreau sa-i spun unui baiat cal iubesc si nu stiu cum sa-i zici dati-mi si mie o idee de genu mai clara adica fara sa ma intind scurt si la obiect

Răspuns Câştigător
| razekery a răspuns:

Nu i spune ca il iubesti ai sa regreti tongue spune-i ca il placi si vrei sa stii daca te place si el. daca te place sunteti fericiti impreuna. dragoste la prima vedere e foarte rara... eu nu am iubit decat pe o fata cu care am fost vreo 6 luni. in zilele noastre te iubesc e asa de folosit incat isi pierde din farmec si devine o fraza banala. bafta!

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Scurt si la obiect ar - ei ce-mi place de tine...
dar ceva ce ar merge- il iei de mana incerci sa-l imbratisezi, stai pe langa el si-i spui ca ce-ar fi daca ati fi mai mult decat prieteni pentru ca-l placi/ti se pare dragut

| yulyan1 a răspuns:

Stai pe langa acel baiat si fa-i complimente cum ca ar fi dragut si ca e de treba nu ca ceilalti iar el o sa deduca ca il placi.