| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa o iau direct! Deci imi place o fata! Ce pot sa spun o iubesc enorm dar nu stiu cum sa o cuceresc! Asa ca rog daca puteti sa imi dati o idee sau doua! Multumesc! App

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Stai pe langa ea, aseaza-te langa ea, inra in discutii, spune-i ca o iubesti, canta-i. Bafta!

7 răspunsuri:
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna. Uite ce zic eu. Nu trebuie sa o iei cu vrajeli una, alta. Trebuie sa-i arati ca poate avea incredere in tine. Arata`i ca sunteti facuti unul petru celalalt, si cel mai important. cand esti cu ea, lasate duss de vall. adica daca vrei sa vorbesti ceva cu ea. nu te sfii, intra in discutie, fi sociabil, sper sa ai simtul umorului, simtul umorului da` foarte bine la un baiat. O spun din experientele mele. Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta. App. daca ai reusit ceva cu fata aceia sa ne spui si noua. big grin

| amzagabby a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Mersi pentru sfat! ok o sa va anunt daca se intampla ceva

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru amzagabby):

Ok happy!

| amzagabby a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Am fost astazi cu aceea fata prin parc! am ras! ne-am distrat! in primul rand i-am spus ke simt fara a ezita si intr-un final ne-am sarutat...multumesc tuturor:*

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru amzagabby):

Bvo! :d Cu placere. happy

| ValyMT2 a răspuns:

Deci... e un plan greu dar o sa mearga. O inviti la o intalnire si te plimbi cu ea prin parc. Dar inainte de asta il platesti pe unu de pe strada sa vina la voi si sa va ceara banii. Cand tu te plimbi cu ea o sa vina si ala tu o sa ii dai un pumn in gura si ea o sa te considere un erou.

P.S. Glumeam! Cel mai simplu e sa o intrebi direct. Nu te mai chinuii cu seducerea.

| amzagabby a răspuns (pentru ValyMT2):

O s-o invit maine la o plimbare prin parc