| User252426 a întrebat:

Să tachinez fetele frumoase?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Risti sa le faci impresie proasta si sa le indepartezi cu aceasta atitudine.

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Suntem in 2023, iar tachinarea e asa o strategie cam pentru pusti de clasa generala.

| VoidEternal a răspuns:

"atata s-a putut"
¯\_(ツ)_/¯

| ILikeBlackCats a răspuns:

Cum vrei

| Adina5 a răspuns:

Înainte de a începe să tachinezi o fată, este important să te asiguri că aceasta este confortabilă cu acest lucru și să nu-i cauzezi disconfort sau să o faci să se simtă rănită sau jignită. De asemenea, nu ar trebui să te bazezi prea mult pe tachinare ca mod de a flirta cu o fată, deoarece poate părea forțat sau neplăcut.

Cu toate acestea, dacă dorești să încerci să tachinezi o fată frumoasă, iată câteva sfaturi:

Fii subtil: începe cu tachinarea ușoară și subtilă, în loc să mergi direct la o tachinare agresivă sau jignitoare. În mod ideal, ar trebui să tachinezi într-un mod care să fie amuzant și jucăuș, fără să fii ofensator.

Observă lucrurile care îi plac: încercați să observați lucrurile pe care le place fetei și să faceți glume despre ele. De exemplu, dacă îi place muzica rock, ai putea spune ceva de genul: "Ai o față care îți spune că asculți muzică rock".

Folosește umorul autoironic: un alt mod de a tachina o fată este de a folosi umorul autoironic. De exemplu, dacă ea spune că îi place să meargă la sală de fitness, ai putea spune: "Oh, sunt sigur că aș arăta groaznic într-un costum de baie pe plajă, așa că nu mă deranjează că nu merg la sală de fitness".

Fii atent la limbajul corpului ei: este important să fii atent la limbajul corpului fetei atunci când o tachinezi. Dacă pare să se simtă jignită sau stânjenită, încetează imediat și cere-i scuze.

În general, cel mai important este să fii respectuos și să te asiguri că fata se simte confortabil cu ceea ce spui.

| diDac a răspuns:

DA poti sa le dai si cu toporu in cap

| ___CE69 a răspuns:

Dap