| anonim_4396 a întrebat:

Sa zicem ca aveti o prietena foarte buna, cu care vb totul, cu care va simtiti cel mai bine.Si din aceasta cauza stiti si de cine ii place ei foarte mult[te innebuneste in fiecare zi cu el]. Acel baiat nu simte ce simte si ea pentru el, si fata e mai timida in fata lui[de exemplu te pune pe tine sa ii zici ce vrea ea sa zica].Cele.aa...2 intrebari sunt:
1. Ce sfaturi i-ati da acelei prietene ca sa nu mai fie asa de rusinoasa?
2.Credeti ca ar fi posibil, ca, prin faptul ca va innebuneste cu acel baiat, s-ar putea sa incepeti sa simtiti si voi ceva pentru el?

A, si sa nu uitam ca aveti 12 anihee hee

[funda`...am nevoie neaparat de raspunsurii]

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

1.Sa inceapa cu incetucul sa se distreze, sa faca ceva mai nebunesc, sa vorbeasca cat mai mult cu acel baiat, sa fie realista ca sunt un cuplu si ca ar trebui sa vorbeasca si ca este ceva normal tote aceste lucruri.Sa nu-i fie rusine de ceea ce face sau vorbeste, pentru ca cel mai greu lucru de pe pamant este fa fim noi insasi, sa-mi spuneti daca gresesc.

2.Nu pot spune ca indrogositul este cuvantul cel mai corect, ci doar o atractie, ai vrea sa-l cunosti mai bine pentru ca fata iti spune"Ce dulce este.","Este cel mai frumos, intelegator baiat din lume." si chestii de genu acesta, tocmai de asta ai vrea sa-l cunosti si iti da impresia ca este un gentalmanwinking

2 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Pai asta mi s-a intamplat ca pr mea eu ii ziceam de un baiat si eu o tooot inebuneam si pan la urma baiathu ala mi-a zis ca ma place si happy ending! numai ca acum pr ala e ca ea si eu numai simth pentru el decat sentimenthu de pr buni, in fine despre intr tale uite:
1.Pai eu y-as zice: "Fatha dar totushy fi curajoasa sh spune-i,(ke dracu) se sfarseshte lumea sau ke?!"
2.Pai da...asta s-a intamplath la mine. dupa km ti-am zis in prima parthe a rasp happy big grin
sper ca te-am ajutat pa-pa tongue

| Elenutza_9534 a răspuns:

Am si eu o prietena asa. Si eu am 12 ani. nu stiu... Eu zic ca ar trebui sa vb cu el. neaparat. Macar pe mess apoi isi va face curaj si va vb cu el la scoala. Ureaza-i succes. O pop si pe ea si pe tine. Fundita?