| Sabryy a întrebat:

Am o prietena care e indragostita nebuneste de un baiat de la scoala din cealalta clasa si nu stie cum sa intre in discutie cu el. Pur si simplu nu stie cum. Vrea sa-i atraga atentia neaparat, credeti-ma, chiar ma innebuneste zilnic cu asta.

Deci, aveti vreun sfat?

Fuunda love strucklove struck

7 răspunsuri:
| MadalinaD a răspuns:

Spune'i baiatului ca fata il place, si poate se va schimba ceva.

| Ayskle a răspuns:

Phh...Naspa stiuati crede-ma stiu cum e! Pasii necesari:
insa mai intai imi trebuie detalii!
1.cati ani au (baiatul, fata)
2. vreo diferenta de clase
3.etaje
4.gusturi(imbracaminte,muzica)
5.stilul lor de a fii
6. zodia lor
P.S.tongueoate ca nu au nici un sens pentru tine dar pentru mine are! Spune-mi chestiile alea si vedem daca REUSIM ceva!; 3

| Sabryy explică (pentru Ayskle):

Baiatul are 13-14 ani si fata 12
El e a 8-a si ea e a 6-a ( laughing )
Acelasi etaj, unele langa altele (clasele)
Gusturi:
la baiat rapp-er si la fata AC/DC si ii place sa poarte tricouri funny
Stilul lor de a fi: El e funny si de treaba ( si frumos! )
Ea se crede cea mai smechera.dar nu gen o ingamfata dinaia naspa. Si fache glume bune.
Zodia: la baiat nu o stiu straight face si la fata rac

| Sabryy explică (pentru Ayskle):

Hellooo, ma mai ajuti? happy

| Ayskle a răspuns (pentru Sabryy):

Heyy! imi cer scuze nu am mai intrat! Scuuuze! Spune-mi ce ti-am cerut.

| Sabryy explică (pentru Ayskle):

Ti-am spus deja laughing si oricum am rezolvatwinking sunt impreuna de vineri laughing oricum thx

| Ayskle a răspuns (pentru Sabryy):

Xd! Ok! Nu era cand am scris!