| andaioana123 a întrebat:

Sa zicem ca esti de un timp cu un baiat, iar el te inseala si regreta. E ok sa-i dai a doua sansa avand in vedere ca nu stii sigur ca nu o sa te mai insele? mai ales ca un baiat care te-a inselat o data si l-ai iertat sigur o va face si a doua oara

11 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Aici ai dreptate,te-a inselat o data,te va insela mereu. Daca tinea la tine nu te insela, in relatie ar trebui sa te gandesti daca un anume gest, o anume fapta i-ar face rau persoanei de langa tine, si el nu s-a gandit, s-a gandit doar la el. Asa ca nu mai merita a doua sansa.

| DooM a răspuns:

Depinde... poate era beat cand a facut asta, poate nu era constient... oricum gandeste-te bine daca chiar merita sa ii acorzi o a2a sansa.

| wolder a răspuns:

Am fost iertata prima data cand am inselat, am jurat, am implorat sa fiu iertata fiind sigura ca n-o voi mai face, insa s-a repetat, nu vreau sa te deprim, daca a facut-o prima data va exista si a doua oara. Insa este alegerea ta, ai grija sa nu regreti mai tarziu
happy

| h3r a răspuns:

Vezi că ești fată deșteaptă? O va face iar sau te va lăsa.
Cine iubește nu lasă, nu înșală, nu își bate joc.
Spune-i că dacă a făcut-o prima dată înseamnă că nu are nevoie de tine, deci să nu te mai caute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai tu decizi asta

| suntZeu a răspuns:

Trebuie sa il ierti doar daca stii cu cine stai de vorba, daca esti cu el de 2 saptamanii nici nu te sfii, crede-ma ca baieti tot timpul vor o provocare noua si am prieteni care au relati de 4-5 ani si imi povestesc experiente interesante...nimic nu e nou

| NotToday a răspuns:

Lasa-l in lumea lui. O sa suferi de 2 ori mai mult dupa aia!

| Vögeln a răspuns:

Daca te-a inselat odata, sigur o va face si a doua oara. Poate nu acum, dar mai tarziu da.

| NiKoLeT a răspuns:

Daca te-a inselat odata, te va insela si a doua si a treia, dar daca vezi ca cu adevarat regreta poti sai mai acorzi o sansa, vezi ca sunt diferite persoane si cazuri...sunt unele din fire asa, ca sa insele, nu conteaza cit regreta la moment, cind apare ocazia uita, dar sunt unii care din prostia au facut asta, si regreta ft mult. Eu cred ca poti sai mai oferi o sansa, dar daca te inseala si a doua oara, deacum e si normal ca va fi si a 3 si a4 si a10 si a100 oarahappy

| MisterRip a răspuns:

Inselatul e o alegere nu o greseala, el a ales sa te insele deci fi fata desteapta. Nici o sansa, ce sa zica si el ca sa va impacati (regreta) pe bune ( l-ai vazut ca se si omoara laughing ) vrajeala. Termino cu el si punct. Se pare ca tipu e arab ii place cu toate fetele laughing. Hai succesc

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

"te-a inselat o data si l-ai iertat sigur o va face si a doua oara"esti desteapta draga:3