| Anonimboy111 a întrebat:

Saalutt, cine ar fi dispus sa îmi explice mai multe lucruri despre masturbare, decalotare, sex etc, sunt băiat, am 16. Aștept mesaje în privat de la persoane serioase de vârsta apropiata sau pana in 25 de ani, putem fi si prieteni pe insta

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La 16 ani trebuia sa ai un minim de cunostinte referitor la cele expuse mai sus
cum bine mi-a zis cineva daca nu se face in scoala educatie sexuala...
eu am fost autodidact ca majoritatea celor in generatia mea
actul degeaba aveti tablete de la nastere caci netul abunda in aiureli si multa informatie nefolositoare cand vine vorba de utilitate pentru adolescenti

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Corect!

| Anonimboy111 explică (pentru Simpatic):

Am cunostinte domnule, calmati va ca nu ti am zis tie sa mi raspunzi ok?

| mihai69 a răspuns:

De la tineri între 16-25 ani e posibil să obții mai degrabă informații eronate.
Mai bine vorbești cu cineva matur.

| doctorandus a răspuns:

Daca ai probleme de decalotare, mergi la medic.

| Hyperion7 a răspuns:

Ai internetul, e așa vast, ai ce vrei și ce nu vrei, pune și caută daca vrei sa afli!

| AlyRO a răspuns:

Internetul este plin de asemenea intrebari si raspunsuri, pe langa asta, vei gasi si definitii corespunzatoare subiectului de care esti interesat si altminteri vei afla chiar singur, spor!

| anoni2288347 a răspuns:

Te pot ajuta eu daca vr dar nu am insta am discord doar discord