| anonim_4396 a întrebat:

Sal am si eu o problema...
Miam uitat parola de la id`u cristi_rcf_brb si ma aveam logat pe facebook cu contul ala de yahoo... acum vreau sa ma conectez cu contul de facebook pe alt id dar nu pot ca e logat pe cristi_rcf_brb.cum as putea sa ma deloghez de pe contul dp facebook logat cu id`u cristi_rcf_brb?
Plz help me big grin

2 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Da-i pe yahoo. si iti va aparea pagina de mess. unde scrii tu id si parola. jos scrie : " forgot password'' da-i acolo si scrie datele id'ului acolo. te descurci tu:* bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar tu nu sti ca nu mai stiu intrebarea secreta dar na straight face