| Madamadll a întrebat:

Nu mai am gmailul cu care m-am logat pe Facebook dar ii stiu parola, cum as putea sa ma conectez?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Uita-te in setarile browserului si vezi daca s-a salvat e-mailul cu care te loghezi pe Facebook. Sectiunea ar trebui sa se numeasca "parole salvate" sau ceva asemanator.

| PainTech a răspuns:

Daca ai numarul de telefon conectat la cont te poti conecta scriind numarul de telefon in loc de email.

Verifica pe telefon aplicatia "Magazin Play" > Cont. Acolo o sa ai adresa de Gmail pe care o folosesti pe telefonul respectiv. Acum daca tu ai 7 adrese de gmail pentru fiecare ocazie asta e partea a doua...