| sunkymen a întrebat:

Cum as putea sa numai fiu logat cu contul de facebook pe ask? Pentru ca vreau sa ma conectez cu el pe alt ask da nu ma lasa orice ar fi, spune ca sunt deja logat cu facebookul pe alt ask... ajutati-ma va rog sad

3 răspunsuri:
| Petricăă a răspuns:

Du-te la setarile de la primul cont de ask cu care te-ai conectat cu facebook-ul si inchide-l. Funda?

| sunkymen explică (pentru Petricăă):

Pai cum il inchid? ca nu apare nicaieri

| Petricăă a răspuns (pentru sunkymen):

Apesi setari, in coltul din dreapta jos al paginii scrie cu gri dezactivare cont sau profil nu mai stiu.