| marcelboss a întrebat:

cine s-a uitat la wrestlemania 27 imi poate spune si mie cine a castigat dintre john cena si miz.

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Salut prima data s-a terminat cu o dubla descalificare pentru ca ambii wrestleri au fost numarati pana la 10 in afara ringului,dupa aceea a aparut rock si a ordonat ca meciul sa reinceapa fara descalificari, dupa aia rock i-a facut un rock bottom lui cena si miz l-a numarat pana la 3, dar si miz la randul lui a fost atacat de rock

1 răspuns:
| Piticoottt23 a răspuns:

John cena :p.