| UnIntrebator a întrebat:

deci dormeam si visam ca ma masturbez si ca ejaculam, iar eu cand m-am trezit chiar am ejaculat...e normal asa ceva?

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Da...fiecare baiat pateste asa cand viseaza ceva "frumos", stai fara griji

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se chema polutie nocturna ia si cauta

| GizazCraist a răspuns:

Ba da ce vise au unii
Sigur nu era un cosmar? rolling on the floor rolling on the floor

| DoctorLove a răspuns:

Da, ni se mai intampla. e ciudat si enervant. dar asta este. Nu te mai gandi atat la sex.

| Phoenix231 a răspuns:

E ceva normal sa te scoli dimineata cu ea maciuca, dar nu cred ca este normal sa si ejaculezi, ce dracu ai facut in somn ai frecat-o de pat?

| TinkerbellSelena a răspuns:

Da. Ai avut un vis umed