| CarNageAlex a întrebat:

Sal, femeia trebuie sa inghita sperma?hee heeca sa ramana insarcinata?big grin

Răspuns Câştigător
| llllllllllll a răspuns:

NU. evident ca nu. Spema odata inghitzita ajunge in stomac. Iar sperma, pentru a ramane insarcinata trebuie sa ajunga in uter. Iar ca sa ajunga in uter persoana respectiva trebuie penetrata si acel baiat trebuie sa ejaculeze in acea persoana. Altfel nu are loc ovulatia.
Deci, in colncuzie pentru a ramane insarcinata, sperma trebuie s ajunga in uter, nu in stomac. Sunt doua cai diferita, total diferite. Stomacul / uterul.
Sper ca te-am lamurit.
Te pup!
fundita?batting eyelashes

34 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

NU ramane insarcinata daca inghite sperma, ci doar daca sperma ajunge in vaginul ei.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar tu câți ani ai?
Lăsați sexul oral pentru cei din filmele xxx, o femei în viața reală rămâne însărcinată în urma contactului sexual vaginal cu un bărbat în perioada ei fertilă fără protecție.
Încetați cu perversiunile.
A, și încă ceva, mulțumesc celor care îmi va da stupid pentru afirmațiile mele!
Coborâți cu picioarele pe pământ...
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mda... vezi să nu vomite un copil.
Las-o-n paştele mă-si, v-apucaţi de sex fără să ştiţi cu ce se mănâncă (la propriu).

Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu pe acolo ai aflat ca se fac copiii? Tu cati ani ai? 5?

identitate
| identitate a răspuns:

Te plictiseai si ti-ai facut cont nou?!
Ca sa ramana femeia insarcinata, tu trebuie sa o inghiti, nu ea!winking

| Pho3nix a răspuns:

Pui in cana. La fiecare cana inghitita, ai un copil.

| George1510 a răspuns:

Io stiam ca daca ii intra pe nas ramane insarcinata...bai baiatule, ai ajuns macar la clasa a 7-a sa vezi cum ai aparut pe pamant sau inca nu ai depasit stadiul cu "adusul berzei" straight face Lasa dracul filmele porno si pune mana pe ceva serios... da vezi, asa se intampla cand te lasa singur tac-tu la calculator

| msonegirl a răspuns:

NU! Cum s-o inghita asa cruda? O gateste mai intai in tigaie...si apoi o savurati amandoi? Nu stiai?! :O

Copii oh go on

| swet girl 22 a răspuns:

Sa mori tu daca am mai auzit o asa prostie...pe tine mata asa te-a facut?

| BlueEyes a răspuns:

rolling on the floor Nu, deci pe bune, du-te înapoi în incubator. Cin’ a fost așa înconștient să te scoată de acolo? waiting

| ELD a răspuns:

rolling on the floor))nu am auzit asta pana acum

| AlndChocolate a răspuns:

Sal.
ca o femeie sa ramana insarcinata trebuie ca sperma sa i intre in vagin, adica barbatul sa ejaculeze in ea, facand sex neprotejat.
apoi sexul oral e altceva, dar daca inghite sperma nu are nimic.
sucees!

| MoonLight a răspuns:

Obsedati de sex oral.lasati dracu sexul si puneti mana pe carte

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Am vazut intr`una din intrebarile tale ca ai 16 ani si ca ti-ai dori sa iti incepi viata sexualahappy Intrebarea mea e urmatoarea :p Cum ai vrea sa faci acest lucru cand tu nici nu stii cum se lasa o femeie gravida? happy

| boyandme a răspuns:

Nu

| dragosh a răspuns:

Cam naspa bancu` tau big grin

| darkgirl_9581 a răspuns:

Da dragul meu, iar la noua luni de la inghitirea ei apare copilul care trebuie vomitat ca sa se poata naste. Pentru ca asta e singura explicatie pentru intrebarea ta. Cred ca tu ai venit pe lume in urma acestei proceduri.straight face

Pune mana si citeste o carte de biologie si lasa sexul.

| CHINEZU097 a răspuns:

Bai titule mai lasa dracu filmele porno si pune mana pe-o carte de bio ca altfel iti da aia doua palme de n te vezi
P. S. daca vrei so lasi insarcinata si vrea si ea asta se face c\pa... a femeii
succes

| voice a răspuns:

rolling on the floor)))
glumesti nu?
daaaa absolut doar daca eu bagi in vagin nu ramanerolling on the floor))
deci ca sa ramana o femeie gravida, magia se produce acolo jos in vagin

Răspuns utilizator avertizat
| arinadrosu a răspuns:

Trebuie sa termini in vagin nu in gura

| alexx_8375 a răspuns:

Mda... tu cati ani ai ma laughing? ai auzit macar de sex laughing) la pariu ca ai 7 ani

| alexx_8375 a răspuns:

Tare raw raspunsu' lui BlueEyes laughing)am ras cu lacrimi rolling on the floor)

| NarcisSistul a răspuns:

Nu ma. Uite cum vine treaba big grin... Dupa ce barbatul da una scurta, se pune in pahar si se da cu niste bere ca sa nu iasa copilu betiv. Apoi se inghite nu asa simplu. phbbbbt

| primaru a răspuns:

Neaparat si multa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! ai mancat oua stricate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))))))pffff batava dumnezau de inventatori... un lucru bun nu stiti numa magari oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trait s-o aud si pe astalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor pheonix, bv am ras la faza asta