| Hamsterica a întrebat:

Sal fratilor era un program pentru messenger care mereu cand intra o persoana online face 'o intrat unu" cand iesia "o iesit altu" dau funda scuze categoria

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| 666_7474 a răspuns:

Scrie pe Google,, sunete amuzante pentru yahoo messenger" si downloadezi de pe un site ceva. E simplu. Funda?batting eyelashes

| pynnk a răspuns:

Planeta moldova

| Adina_4270 a răspuns:

Este un program cu sunete romanesti, parca. Il gasesti pe net:-)

| AlexJoey a răspuns:

Nu era niciun program, erau sunetele modificate din folder-ul Yahoo! Daca te pricepi chiar si un pic, te descurci.

| dienutza_7763 a răspuns:

Http://www.yahoostatus.ro/download.php Buzz sounds cred ca este programul pe care il cauti. Funda?;;)