| cristipc2011 a întrebat:

Sal imi poate spune cineva cum sa scap de o fata care este topita dupa mine. pe care n-o suport?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa-ti o prietena.
Umbla cu ea, sa te vada.
Va fi ranita, dar te va lasa in pace.

7 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Bine,deci o fata nu e usor de manevrat,ii spui sa te lase in pace si gata,va trece de la sine,cu toate ca va suferi,spune-i de ce nu o suporti,este greu ca o fata sa iubeasca iar baiatul sa nu o suporte,spune-i ca nu esti interesat,dar spune-o bland, daca i-o spui cu duritate normal ca o sa sufere mult mai mult, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca ai ce sa-i faci. Ai putea sa-i spui sa te lase in pace ceea ce ar enervao. Ar suferi da ii va trece si poate te lasa.

| Ðean a răspuns:

Scobeşte-te în nas în timp ce faci acelaşi lucru şi în ureche laughing Sau bagă-ţi degetul în fund şi miroasel ( desigur doar te prefaci... ) laughing şi aşa va crede că eşti un nesimţit şi te va lasa în pace laughing

| dj4you a răspuns:

Incearca sa faci misto de ea sa o iei pes picior sau altele sau pur si simplu poti accepta sa fii cu ea dar nu ca vrei ci pentru a indepartao ai putea sa vada o latura de a ta mai draconica sau ai putea sa ii explici ca esti implicat intr-un clan sau nu stiu ceva care ar putea speria-o

| cristipc2011 explică:

I-am spus de multe ori sa ma lase da insista intrunasad

| Marius_Enache_1993 a răspuns:

Mai bine varianta lui greece12 dar fi atent ca poate sa fie invidioasa si cred ca va incerca sa scape de ia happy

| Leon_1017 a răspuns:

Simplu cel mai usor gaseste pe cineva cruia ii place de ea si fa-le lipeala