| anonim_4396 a întrebat:

Sal imi poate spune cineva cum sa scap de o fata care este topita dupa mine? mi-e nu îmi place de ea...

Răspuns Câştigător
| KittyKit a răspuns:

Daca vei asculta sfaturile de mai jos ii vei zdrobii inima? Asta vrei? O poti lua undeva pentru a fi singuri si explica-i calm si cat mai dulce ca nu poti fi lu ea.Incearca sa nu o ranesti...Tu cum te-ai simtii daca fata de care iti place iti tranteste in fata ca n-o interesezi? Pune-te in locul ei.

8 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Spune-i in fata, si nu oricum, de fata cu toti colegii

| ROB3RT89 a răspuns:

Si ce te vaiti atat pentru niste chesti atat de puerile?! Spune'i in fata si poate e capapila sa inteleaga!

| Ekcstsy a răspuns:

Nu o baga in seama si afiseaza-te cu altcineva in fata ei

| PsihinG a răspuns:

Vorbeste cu ea, incearca sa-i explici in asa fel incat sa o ranesti cat mai putin
(oricum v-a suferi, dar macar nu fi dur cu ea).

| impresivepanda a răspuns:

Nu fi nesuferit, pentru ca o sa ti se intoarca... Poate exact aceeasi lucru. Asa ca fa cum crezi Tu...

| allysweet98 a răspuns:

Combina`te cu ea si nu`i da importanta si o sa te lase in pace

| Cristian_Belcescu_1986 a răspuns:

Fa si tu cum am facut eu, iesi cu ea odata si comporta-te ca un nesimtit sa zica ca asa esti tu de obicei, si se lasa singura pagubasa.

| dance12 a răspuns:

Spune-i in fata ca nu o iubesti si sa-ti dea pace