| BlugiStramti a întrebat:

Sal si scuze categoria dar e cea mai cautata cum sa sterg din calculator programele care nu imi plac funda si voi

Răspuns Câştigător
| AndreeaEma a răspuns:

Bunahappy Pasii sunt urmatorii:
Start->Control Panel->Add or Remove Programs->Cauti progamul pe care vrei sa il stergi si dai Remove.
Sper ca te-am ajutat, pup :*

7 răspunsuri:
| RimePeHartie a răspuns:

START->control panel (stanga)->add or remove programs-> alegi un program si dai remove happy Sper ca te'am ajutat

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs.
Acolo dai click pe program si o sa iti apara un butunoas cu 'Remove'.
Sper ca te-am ajutat. happy

| zdrangoi a răspuns:

Te duci in Control panel(sper ca asta stii)->add or remove programs
si iti apar toate programele pe care le ai instalate in calculator.
Dai click pe programul pe care vrei sa-l stergi si iti apare un buton pe care scrie "remove".Dai click si s-a sters.
Ai insa mare grija sa nu stergi insa ceva din Windows.

| Isabellpink a răspuns:

Pai intrii in bara de start la Control Panel intrii in sectia Add or Remove Programs si daca vrei sa stergi selectezi programul si in dreapta scrie Remova si dai click acolo happy.O zi buna!

| DaReZon a răspuns:

Pai urmeaza pasii: START/Control Panel/ Program (Unistall a program) si de acolo selectezi dulblu-click si dai unistall la ori ce program vrei. Succeswinking

| BlugiStramti explică:

Dar mie imi arata sa le instalez crying(

| Aly_9916 a răspuns:

Pai intri la start la control panel si add or remove si le stergi de acolo dar ai grija c stergi poate stergi de la windous ceva tongue funda?:X