| Nechaty a întrebat:

.Am o intrebarebig grinupa intrebarile de la categoria asta...:Lumea se duce pe rapa?sadFiti sinceri.

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Cam da...
Dar nu ar trebui sa te iei de site-ul asta pentru ca habar n-ai de oamenii astia ( cine sunt? nu-i cunosti) uita-te si uh prin jur si de acolo sa dai o parere, de pe siteul asta mai fac mistori, se mai plictisesc ( suntem cu totzii prefacutzi)
Ce-ai crezut?

7 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Pai nu toata ca sint persoane care chiar au o problema si cer parerea la cei care au mai trecut sau au mai patit asa ceva. Insa referitor la toti copii de 8-9 pina la 14-15 ani, nici nu au ce cauta pe aceasta categorie. E jalnic ce se intimpla sad

| consiliera a răspuns:

Oricum se duce chiar daca ne consumam sau nu.

| IrenneDrt a răspuns:

Cam asa ceva. Am observat ca acest site s`a transformat in totalitate in trivia. aproape 10% din persoane mai pun intrebari care necesita cu adevarat ajutor. Chiar acum citisem o "intrebare" la categoria "Adolescenti" si suna cam asa : "Cine vrea fundita?love struck ia sa va vad cine cere cel mai frumosss :X"
Vad ca am ajuns niste cersetori in fata acestor copii care nu au ce face si au pus stapanire pe acest site, nu cu intrebari sau raspunsuri inteligente ci cu un mod jignitor de a ne face de ras.

| airam a răspuns:

Adevarul este ca aici intra foarte multi copii care nu ar avea ce sa caute pe acest sitethinking ar trebui supravegheati de parinti cand sunt lasati la calculatorstraight face si dastraight face dupa parerea mea llumea a inceput sa se duca pe rapa demultstraight face

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Mai ιитяєвι ؟

| Nechaty explică:

Sexicita era doar o parere...Nu e vorba ce am crezut eu sau altcineva.

| opium a răspuns:

Da,cu siguaranta.